Міжнародний досвід метчмейкінга з 1996 року

Наталі Коваль Персональний метчмейкер і коуч з міжнародних відносин

Possible має неперевершений рекорд у справі сватів в Україні - зближення іноземних чоловіків та українських жінок для створення ідеальних поєднань. Наталі понад два десятиліття розробляла свій метод побудови міжнародних сімей. За допомогою своєї кваліфікації в галузі психології вона знайомиться з особистостями, потребами, цілями та цінностями своїх клієнтів - чоловіків та жінок - перед тим, як познайомити їх один з одним. Тож коли чоловік і жінка зустрічаються, є велика ймовірність, що вони вже на початку любовних, тривалих стосунків! Перегляньте відео праворуч, щоб дізнатися більше про те, як Наталі може допомогти вам знайти ідеального партнера!
Замовте дзвінок
Замовити консультацію метчмейкера
Natalie Koval
3 з кожних 4 наших клієнтів-чоловіків знаходять собі
ідеальну пару в

Радьтеся з Вашим метчмейкером

Відеодзвінок з метчмейкером дозволяє підібрати найбільш ефективні стратегії та ідеї для пошуку бажаної леді. Заповнення опитувальників до відеозустрічі заощаджує дорогоцінний час, виключаючи обговорення кожного окремого питання.
1

Знаходьте відповідних партнерів

Матчмейкер показує чоловікові до 20 профілів відповідних дам. Майбутня історія кохання починається з обговорення кандидаток і вибору фаворитів.
2

Зустрічайте дам особисто

Чим раніше чоловік приїде до Києва, щоб зустрітися зі своїми кращими кандидатами, тим вище шанс утворити пару. Ми організуємо зустрічі з дамами і надаємо їх реальні відгуки про побачення. Ми підказуємо, як краще пізнати дівчат за короткий проміжок часу.
3

Закохуйтесь

Любов - головна причина, по якій пари справляються з культурними відмінностями і долають великі відстані. Підтримка вашого купідона допомагає розвивати почуття. Тоді пари можуть зануритися в романтику і насолоджуватися нею.
4
щастя - це
Тестова підписка
Реєструйтеся на нашому веб-сайті та приступайте до створення своєї історії кохання

Possible по телебаченню та медіа

Possible - це прем’єрний український бутік “Сватання”, а його засновниця Наталі Коваль регулярно з’являється у ЗМІ, щоб надати експертні коментарі щодо відео-знайомств та міжнародних зв’язків. Ось добірка її численних виступів на вітчизняних та закордонних ЗМІ.

Як надійний і довірений бізнес зі зв’язків, Можливий вітає співпрацю зі ЗМІ. Наталі можна зв’язатися для інтерв’ю та прокоментувати це тут.

Залишилися питання?
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити консультацію метчмейкера
Персональна служба знайомств для одруження з українкою Український шлюбний бізнес бурхливо розвивається
Чому українці звертаються до шлюбних агентств - розмова з фахівцем
Чужі поради при виборі другої половинки - Все буде добре - Випуск 28 від 25.04.2018
Моя Онлайн Наречена
відносини можливі
Залишилися питання?

Новини

Ось добірка останніх новин від спільноти "Можливе". Приєднайся до нас!

Ласкаво просимо в Possible, бутик знайомств Наталі Коваль (Marriage by Наталі), одне з кращих агентства в Україні!

Ви все ще перебуваєте в пошуках романтичних відносин? Ви хочете створити ідеальну сім'ю, але не знаєте, з чого почати? Тоді найкращим рішенням буде скористатися послугами Possible, одного з кращих українських шлюбних агентств, яке може допомогти кожному іноземному чоловікові знайти жінку для створення сім'ї.

Початкова мета бутика знайомств - допомагати чоловікам з різних куточків світу познайомитися з красивими українськими дівчатами. Ми надаємо надійні послуги і володіємо гарною репутацією, адже існує безліч подібних компаній, які можуть ввести своїх клієнтів в оману. ми повністю розуміємо проблеми і побоювання з приводу іноземних наречених і іноземних знайомств. Ми робимо все можливе, щоб направляти наших клієнтів по ходу цього процесу і надавати підтримку на кожному етапі. Ми зберігаємо конфіденційність наших клієнтів і поважаємо їх особистий простір. У той же час наші бізнес-підходи ясні і прозорі. Це можливість знайти справжню любов за допомогою Шлюбного бутика Possible - агентства з історією та репутацією.

Існує міф, що в шлюбне агентство може прийти тільки людина, що зневірилася або той, у кого немає шансів знайти пару в реальному житті. Наталі, засновник бутика знайомств і досвідчений метчмейкер, впевнена, що це лише стереотип. Ми представляємо базу гідних українських дівчат, для яких міцна сім'я є найціннішим пріоритетом, а також періодичних чоловіків, які шукають любов в Україні. Шлюбні агентства гарантують знайти ідеального життєвого супутника. Бутік знайомств Наталі Коваль пропонує щось більше! А «більше» означає, що 3 з кожних 4-х клієнтів-чоловіків закохуються в дівчат, яких вони тут зустрічають. Це відбувається завдяки нашому індивідуальному підходу до кожного клієнта і пошуку споріднених душ, які відчувають себе комфортно разом і розділяють одні й ті ж цінності та мрії.

Завдяки бутіку Matchmaking Наталі Коваль, кількість щасливих пар збільшилася в багатьох країнах! З 2003 року ми створили 165 міжнародних сімей. У цих сім'ях народилося 66 дітей. Однак ми вважаю, що це число значно більше.

30% клієнтів-чоловіків, скориставшись нашими послугами метчмейкінга, одружуються з українськими дівчатами. Все можливо!

Отримання прибутку не є основним завданням київського шлюбного агентства, як це часто буває. Основні цілі - просування сімейних цінностей, створення міжнародних шлюбів, допомога людям в зміні своєї долі і поліпшення життя людей у ​​всьому світі. Як засновник міжнародного шлюбного агентства Possible, Наталі пишається кількістю щасливих пар, які їй вдалося створити. Вони підходять один одному, як шматочки пазла, яких не вистачало для отримання цілісної картини. Бутік знайомств організовує зустрічі після вивчення переваг, темпераментів, характеру кожної людини і індивідуальних потреб, щоб знайти найбільш підходящого і надійного партнера для всіх клієнтів чоловічої і жіночої статі

Кращі нареченої України тут, в Possible, бутіку знайомств від Наталі Коваль!

Любов, ентузіазм і терпіння допомогли Наталі зробити свій бутик знайомств одним з кращих і найбільш надійних шлюбних агентств в Україні. Використовуючи весь особовий і професійний досвід і знання в області взаємин і психології, Наталі докладає максимум зусиль для досягнення бажаних результатів для кожного іноземного чоловіка, який вирішується побудувати щасливу сім'ю з українкою.

Чому бутик знайомств Наталі Коваль (Marriage by Наталі)?

Ми організуємо кожен етап вашої зустрічі з потенційним супутником життя. Менеджери разом з Наталі забезпечують комплексний індивідуальний підхід, спрямовуючи кожного клієнта протягом усього процесу. У базі даних зібрані найбільш обдаровані, казкові, добрі і розумні українські дівчата.

Всі анкети жінок затверджені. Немає ніякої неправдивої або неточної інформації про жінок. Тому чоловіки можуть бути впевнені в своєму виборі без будь-яких сумнівів. Знайти кращу кандидатуру серед красивих українських наречених буде неймовірно просто. Менеджери агентств, як і Наталі, люблять свою справу і завжди намагаються допомогти своїм клієнтам.

Чому українські жінки? Західні жінки вважаються більш орієнтованими на кар'єру. Тому наречені України здаються більш привабливими. Для них важливі традиційні сімейні цінності. Значить, вони дбають про комфорт і затишок, а також про домівку. Українські жінки розумні і орієнтовані на сім'ю.

Чи це не фантастика?

Наш бутик знайомств може довести, що все можливо!

Скористайтеся нашими послугами, і ми допоможемо Вам знайти супутника життя.