Про нас

Наша команда makes it Possible for you

Шлюбний бутик Наталі Коваль Possible - провідне українське шлюбне агентство з багаторічним досвідом і гордою історією успіху в метчмейкінге, в результаті чого були укладені сотні щасливих шлюбів.

Компанія Possible, заснована в 2003 році, надає одні з найбільш надійних і персоналізованих послуг в елітному міжнародному бізнесі знайомств. Наша команда докладає всіх зусиль, щоб зрозуміти потреби наших клієнтів, дізнатися про їхні інтереси, цінності і особистості, щоб знайти для них ідеального партнера.

База даних потенційних українських наречених Possible може похвалитися найкрасивішими, орієнтованими на сім'ю, розумними й освіченими українськими дівчатами, які, як і наші клієнти-чоловіки, проходять з нашою командою докладний опитування від метчмейкеров, перш ніж вони почнуть ходити на побачення. Таким чином, всі наші клієнти, чоловіки і жінки, можуть бути впевнені, що потенційні партнери, яких вони зустрінуть, мають найкращі наміри і дійсно націлені на побудову міжнародного шлюбу. Ви можете бути впевнені, що наша команда зробить все можливе, щоб підібрати для Вас ідеального партнера!

Наталі Коваль
Міжнародна сваха, засновниця бутику шлюбних знайомств

Наталі Коваль, засновниця компанії "POSSIBLE", має більше ніж два десятиліття досвіду у сватанні іноземних чоловіків та українок для створення сім'ї . Вона є визнаним експертом у галузі міжнародних знайомств, регулярно з’являється у національних та міжнародних ЗМІ, щоб коментувати міжнародну сферу знайомств та шлюбів. Вона також є одією із співзасновників Альянсу шлюбних агенцій України.

Щаслива дружина та мати трьох дітей, з 1996 року вона успішно допомагає українським жінкам знаходити чоловіків у різних країнах світу.

Наталі використовує свою підготовку з психології для того, щоб можливі партнери ідеально відповідали за інтересами, цінностями та особистістю одні одним.

Вона застосовує індивідуальний підхід до своєї роботи, підтримуючи жінок в їх особистому зростанні та навчаючи нові пари відмінностям менталітетів людей різних націй.  Наталі не просто засновниця компанії "POSSIBLE", вона тренер особистісного зростання для клієнтів, готова консультувати їх особисто або в соціальних мережах. Перейдіть до YouTube-каналу Possible, щоб почути Наталі, яка пояснює, як її метчмейкінг бутик  допомагає своїм клієнтам знайти справжню любов та щастя!

Оксана Кабанець
Виконавчий директор, менеджер з обслуговування чоловічих клієнтів

Оксана, випускниця Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, працює в бутіку сватання з 2005 року.

Вона любить допомагати сімейним чоловікам створити справжні стосунки з українськими жінками. Вона допомагає парам вирішувати свої непорозуміння та подолати їхні культурні відмінності, надаючи підтримуючу допомогу клієнтам-чоловікам та жінкам з самого початку їхніх стосунків.

Їй подобається зв'язувати людей, налагоджувати спілкування між парами, підтримувати та надихати їх, коли вони будують нові стосунки.

Вона описує свою мету як допомагати людям створювати стосунки - незалежно від того, з якої культури чи з якої частини світу вони походять.

Наталія Гучек
Менеджер з обслуговування жіночих клієнтів

Випускниця Національного педагогічного університету імені Драгоманова Наталія із задоволенням зустрічається з людьми та спілкується віч-на-віч, спілкується з клієнтами можливих панянок про їхнє життя, організовує веселі події та стежить за ходом стосунків у міру їх зростання.

Вона завзята студентка психології та людських стосунків, зацікавлена в особистісному зростанні та трансформації та завжди готова познайомитися з новими людьми та дізнатися про їх особистий прогрес.

Вона описує свою роль в агентстві як допомогу жінкам-клієнтам у досягненні особистих змін, а її мета - допомогти створити та підтримати нових щасливих пар.

Наталія Сигнаєвська
Психолог агентства, тренер, магістр НЛП, когнітивно-поведінковий терапевт

Наталія, володарка ступеня магістра з медичної психології Міжрегіональної академії управління персоналом, обожнює клієнтів Можливих жінок, які, за її словами, розумні, неординарні, неповторні і нахабні, і всіх, хто має дивовижні життєві історії!

Вона захоплюється досягненнями клієнтів, коли вони працюють з можливим - як вони відкриваються по-новому, як змінюються та дізнаються про себе та свої бажання, і як вони розвиваються та рухаються вперед своїм життям.

Наталія каже, що її мета - допомогти, направити, а іноді навіть підштовхнути клієнтів до позитивних змін та перетворень у їхньому житті. Якщо вони знайдуть гармонію і взаєморозуміння і з самим собою, а потім з іншими людьми і з людиною, яку вони люблять, тоді вони можуть будувати щасливі стосунки!

Вікторія Токова
Підтримка візи Fiance

Вікторія, яка має ступінь мовознавства в Університеті слов'янознавства в Рівному, працює з бутиком "Можливі сватання" з 2008 року.

Кваліфікований перекладач французької та англійської мов, вона надає клієнтам поради та рекомендації щодо питань, пов’язаних із оформленням віз, і згладжує будь-які удари у процесі подачі візових заяв. Вона допомагає клієнтам заповнювати анкети, перевіряє всю інформацію, надану клієнтами, та перекладає документи.

Їй подобається допомагати людям та разом з ними працювати, коли вони досягають своєї мрії!

Олена Міловідова
Особистий стиліст

Олена допомагає клієнтам Можливих перезавантажити свій особистий стиль, підвищуючи їхню впевненість і щастя власним виглядом. Журналістка з моди та подорожей та володарка диплома британської консалтингової компанії з іміджевих кольорів Color Me Beautiful, Олена працює з бутиком "Можливі сватання" з 2014 року.

Олена обожнює спілкуватися з клієнтами, дізнаватися про людей та їх життєві історії та допомагати їм досягти своїх цілей через висловлення власного особистого стилю. Маючи понад 10-річний досвід роботи в модній індустрії, Олена створює стилі для реальних людей та реального життя, і вона в захваті, коли нові кольори та стилі, які вона вибирає для клієнтів, стають частиною їхнього нового життя.

Каже, що колись вона допомогла людині створити чудове, незабутнє перше враження, власна харизма робить все інше!

Юлія Богданова
Клієнтська юридична підтримка, керуючий партнер Юридичної фірми BGB & PARTNERS

Юлія очолює команду надійних, професійних юристів, які надають клієнтам потенційних можливостей всю юридичну підтримку, яка їм може знадобитися - від реєстрації шлюбу в Україні до складання попередньої угоди.

На відміну від сайтів для знайомств, можливий шлюбний бутік має юридичні послуги, безперешкодно інтегровані у свою програму знайомств, пропонуючи клієнтам підтримку та допомогу у всіх правових аспектах одруження з дамою з України.

А завдяки збільшенню кількості нових пар, які вирішили будувати спільне життя в Україні, Юлія може швидко та ефективно провести клієнтів через усі юридичні процеси та оформлення документів.

Наталія Переходько
Трансформаційний ігровий терапевт, тренер Life

Наталія, яка має університетський ступінь з економіки, та кваліфікований фахівець з юнганського психоаналізу, Наталія працює з бутиком можливого шлюбу з 2014 року.

Вона любить працювати з людьми, щоб знайти творчі та цікаві способи дослідити власні особистості та досягти поставлених цілей. Використовуючи трансформаційні ігри, Наталія допомагає клієнтам обійти несвідомі камені спотикання на шляху до щасливих стосунків.

Направляючи клієнтів через трансформаційні ігри, такі як "Амур" та "Талісман", Наталія допомагає звільнити жінок від помилкових очікувань, уникнути сценаріїв токсичних стосунків і ввести чоловіка своєї мрії в своє життя, щоб залишитися!

Юлія Гаврилова
MC, Весільний планувальник, актриса, DJ та телеведуча

Юлія проводить можливих клієнтів через їх найбільшу, найщасливішу, хоча іноді нервову подія - день весілля! Вона каже, що у кожної пари, у кожного стосунку є унікальна історія, але ці історії завжди мають щасливий кінець, весілля!

Юлія організовує ідеальні весілля на основі побажань пари, і все в рамках встановленого бюджету.

Її досвід та знання планування весілля допомагають їй скласти точне бачення того, чого пара хоче у свій великий день, і перетворити це чудове бачення в реальність.

Сертифікати

slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob
slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob