FOR MEN

Досвідченим і таким, що відбувся людям нелегко знайти підходящого партнера - у міру того, як зростає їх життєвий досвід, зростають і потреби в стосунках, і у них немає часу на тривалі пошуки. Однак з часом вони все більше хочуть знайти щасливі, що приносять задоволення, надихаючі відносини з людиною, яка буде супроводжувати їх в життєвих труднощах.

Ось чому вони звертаються в "Possible".

Наталі Коваль і її команда мають багаторічний досвід підбору відповідних клієнтів чоловічої і жіночої статі і створили перевірену модель для досягнення успіху.

Ось як ми це робимо:

• Перш ніж знайомити клієнтів один з одним, наша команда вивчає їх потреби, цінності та спосіб життя, знайомиться з типом людей, з якими вони хочуть зустрічатися, розвивати відносини і вступати в шлюб.

• Коли наші клієнти-чоловіки зустрічають потенційну дівчину, вони не зустрічають випадкову незнайомку: вони зустрічають когось, хто близько відповідає їм з точки зору цінностей, характеру і прагнень. Ризик зустрічатися з кимось, хто просто не у вашому смаку, практично повністю виключений.

Подивіться, як Зак з Америки та Леся з України дізнались, що справжнє кохання знайти Possible!

Статистика говорить сама за себе: часто клієнт-чоловік може підібрати гарну українську наречену за кілька тижнів. Троє з чотирьох клієнтів-чоловіків, які користуються нашими послугами, знаходять свою ідеальну пару під час першої поїздки в Україну.

Звичайно, зустріч з дівчиною мечті - це тільки початок захоплюючої і романтичної історії, і команда «Possible» допомагає забезпечити остаточний щасливий кінець цієї історії - шлюб між нашими клієнтами. Наші клієнти-чоловіки навчаються налагодженню успішних відносин як в Інтернеті, так і в автономному режимі (прочитайте розділ «Поради по знайомствам», де можна знайти посилання на деякі з наших відео-консультацій в Інтернеті). Тим часом, нашим клієнтам-жінкам, більшість з яких приїжджає з Києва, космополітичної столиці України, надаються професійні консультації щодо адаптації до життя в новій країні. Це означає, що чоловіки, які вже познайомилися зі своєю українською дівчиною, не користуючись «Possible», також можуть скористатися послугами нашої команди.

Зв'яжіться з нами зараз, і дозвольте нам показати вам, як швидко можна знайти справжнє кохання!