ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Не випадково у нас в Possible є такий вражаючий список успіху в створенні пар українських дам з іноземними чоловіками.

По-перше, наші жінки-клієнти вже впевнені в своїх намірах. Вони шукають те, що наші клієнти-чоловіки можуть запропонувати-люблячі , стабільні, довгострокові відносини з партнером, який поділяє їх цілі та цінності. Для досягнення цієї мети вони готові переїхати в іншу країну. Вони знаходять нас за допомогою особистих рекомендацій, пошуку послуг метчмейкінгу в інтернеті або побачивши засновницю possible Наталі Коваль по телевізору або іншим засобам масової інформації.

По-друге, наші дами проходять детальний відбір, включаючи співбесіди з психологом. Як і джентльмени, наші дами дійсно є нашими клієнтами - вони платять за реєстрацію, а також платять гонорар за успіх. Вони зустрічаються і консультуються з Наталі та іншими жінками-клієнтами, а також отримують індивідуальний план роботи з нашою командою, щоб знайти ідеального партнера. Процес підбору потенційної української нареченої клієнту-чоловікові суворий і може зайняти від одного року до трьох років.

Наші клієнтки-це досвідчені жінки з космополітичним поглядом на життя. Приблизно дві третини з них говорять по-англійськи, а вісім з десяти мають вищу освіту. Вони шукають відносин з рівною собі людиною.

Але є і третій секрет успіху українських жінок у сфері міжнародного шлюбу: українські жінки – і особливо Киянки – славляться як одні з найкрасивіших у світі.

І це теж не випадково: українські жінки дуже пишаються своєю зовнішністю і жіночністю. А для більшості українських жінок дуже важливі традиційні чоловічі-жіночі ролі та сімейні цінності. Вони часто очікують, що чоловік буде лідером в рівноправному партнерстві з доповнюючими ролями. Чоловік повинен бути годувальником і захисником сім'ї. У свою чергу, українські жінки люблячі і віддані,дуже орієнтовані на сім'ю і дитину.

Українські клієнтки Possible також заповзятливі, сміливі і романтичні. Пам'ятайте, що заради любові і щасливого подружнього життя вони готові піти на величезний крок - переїхати в іншу країну і зануритися в іншу культуру. Дізнайтеся більше про чарівних жінок України тут.