ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ВИДИ ЧЛЕНСТВА ПРАВИЛА ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ВДАЛI ФОТО РЕЄСТРАЦІЯ

Як щасливо вийти заміж за іноземця?

Ви тут, а значить everything is POSSIBLE!

Щоб ми допомогли вам знайти коханого чоловіка і майбутнього чоловіка, запрошуємо зареєструватися вже сьогодні і довірити себе персонально Наталі Коваль і досвіду її команди.

З чого почати шлях до мрії?

• Заповніть реєстраційну форму на сайті. Якщо у вас виникли будь-які питання - сміливо телефонуйте нам в робочий час, будемо раді поспілкуватися особисто.

• Далі вас чекає консультація з психологом. Нам важливо точно скласти психологічний портрет, щоб знайти вам по-справжньому ідеальну пару! Якщо ви живете не в Києві, для вашої зручності ми організуємо сесію онлайн, адже результат роботи нашого агентства знайомств з іноземцями безпосередньо залежить від того, як добре ми знаємо наших клієнток.

• Запорука успіху - ефектна фотосесія, яка розкриє вас як особистість і підкреслить всі ваші достоїнства. Ми повністю беремо на себе організацію фотозйомки для вашого портфоліо. Ви будете сяяти!

• Після цього ваша анкета з'являється в закритій базі даних POSSIBLE. Наталі особисто презентує її чоловікам-клієнтам, які вам підходять.

Швидше за все ваша половинка не знайдеться миттєво, і це - абсолютно нормально, адже любов «не терпить суєти». Але як тільки той самий чоловік з'явиться на горизонті - ви...

•... підете з ним на побачення! Сильна риса POSSIBLE - індивідуальний підхід до реальних знайомств і особистих зустрічей з перспективними чоловіками без довгої переписки. Якщо ви живете не в Києві, чоловік приїде у ваше місто, або організовує вашу зустріч в Києві. Ну а далі все в ваших руках - від того, наскільки ви серйозні і активні, повністю залежить кінцевий результат. Рекомендуємо вам ходити на всі побачення, щоб краще розуміти менталітет іноземців, практикуватися в спілкуванні англійською та просто отримувати задоволення від уваги чоловіків.

• Після побачення нам важливо отримати від вас зворотній зв'язок, щоб розуміти, що ми на правильному шляху.

• Раз на місяць ми запрошуємо вас безкоштовно взяти участь в спеціальному speaking club для дівчат, де ми не просто практикуємо англійську, а вчимося правильної комунікації і розбираємо цікаві питання для знайомства з іноземцями. Розкажіть на speaking club про ваші інтереси, захоплення, мрії - і це допоможе нам краще пізнати вас, а значить і зрозуміти, хто вам підходить.

• Наша трансформаційна гра «Купідон» допомагає дівчатам усвідомити свою цінність і правильно подати її чоловікові, що допоможе на шляху до справжньої любові і шлюбу. Ми не розкриваємо всіх карт, але розповімо вам про неї на особистій консультації!

• Наталі Коваль підтримує постійний зв'язок з усіма клієнтками агентства. Але якщо ви хочете, щоб Наталі супроводжувала вас особисто, і ваш пошук став більш ефективним і швидким завдяки її особистим супроводу, ми пропонуємо вибрати для себе статус «Пріоритет»

До речі, пріоритетна клієнтка в якості бонусу отримує особисту консультацію стиліста і індивідуальну фотосесію, а також безкоштовну участь в трансформаційної грі «Купідон».

Повний лист наших пропозицій для базової клієнтки і всі переваги пріоритетного статусу ви можете переглянути за посиланням: ПОСИЛАННЯ

Довгоочікувана зустріч з вашою любов'ю відбудеться зовсім скоро, якщо ви зробите перший крок і зареєструєтесь ПОСИЛАННЯ

Щаслива сім'я з іноземним чоловіком - це POSSIBLE!