Розповідаємо про кохання та сімейні цінності за допомогою національних та міжнародних медіа

Коли національні та міжнародні ЗМІ висвітлюють Міжнародний бізнес знайомств і метчмейкінгу, вони часто звертаються до засновниці Possible Наталі Коваль за експертною думкою. За 20 років досвіду в Сватівському бізнесі, Наталі знайшла безцінний професійний досвід у сфері створення міжнародних сімей, який не має собі рівних в Україні. Її тонке знання психології дає їй унікальні знання про особливості укладення та підтримки міжнародних відносин, особливо коли між партнерами можуть бути як культурні, так і вікові відмінності. Її експертній думці в сфері відносин довіряють, і до неї також часто звертаються за коментарями з приводу частого шахрайства в сфері міжнародних шлюбів, питань розлучення та опіки над дітьми в міжнародних відносинах, а також проблем, пов'язаних зі зміною ролі сучасних жінок в сім'ї та суспільстві. Добірку виступів Наталі в засобах масової інформації можна подивитися тут.
Дивитися далі

Готовий до співпраці зі ЗМІ

The chances are that you’ve heard about international dating between Ukrainian women and foreign men. And the chances are that a lot of what you’ve heard isn’t accurate.

As the head of Possible, Ukraine’s premier matchmaking boutique, I have a huge amount of experience in bringing Ukrainian women and foreign men together to form loving, lasting relationships, and I have some great love stories to share!

I’ve hosted and participated in lots of national and international TV talk shows about international matchmaking, and know about all of its intricacies. I welcome any chance to work with the media to paint a true picture of the international matchmaking scene! Natalie Koval.

Тема шлюбів українок з іноземцями переповнена стереотипами та упередженим ставленням з боку суспільства. Моя мета- змінити негативні шаблони про іноземних чоловіків в Україні на про українських дівчат-наречених у світі.

Очолюючи Possible, одну з найдосвідченіших професійних шлюбних агенцій в Україні, я маю багатий досвід створення справжніх стосунків між українськими жінками та іноземцями, що переросли у міцні родини і можу поділитися великою кількістю чудових історій кохання.

Із задоволенням співпрацюватиму з національними та міжнародними телеканалами та медіа компаніями для висвітлення реальної картини створення міжнародних та родин. Наталія Коваль.