Коучинг любові на відстані

Order long distance love coaching service
100 USD

Хороші стосунки створюються з часом і характеризуються особистою зрілістю. Це не просто удача або доля, це розуміння жіночої природи, особистості конкретної жінки і зосередження уваги на ідеї поліпшити життя жінки в нових відносинах.   

Наталі – професійний психолог. Володіючи 23-річним досвідом метчмейкінгу, ми можемо надати всебічну підтримку і допомогти зрозуміти, як конкретна жінка підходить нашому клієнту-чоловікові. У нас є багато ідей, як допомогти парам спілкуватися і підтримувати зв'язок у довгострокових відносинах. Ми даємо поради, як перейти на новий рівень міжнаціональних любовних відносин і як зробити це правильно і безпечно. 

Коли справа доходить до обговорення важливих речей, чоловіки і жінки емоційно упереджені: їх почуття часто блокують здатність дивитися в обличчя об'єктивної реальності. Консультації з професійним коучем з кохання допомагають обом сторонам побачити ширшу картину майбутнього пари.  Таким чином, наші клієнти заощаджують свій час, ресурси і уникають розчарувань.

Професійна консультація та експертна думка допомагає нашим клієнтам-чоловікам зосередитися на потенційній нареченій і розвивати свою історію кохання. Чоловік також може переглянути ці стосунки, чітко розуміючи причини, і змінити свої очікування у взаєминах з новим метчем.

Мета нашого коучингу кохання на відстані ‒ допомогти нашим клієнтам-чоловікам побудувати міцні стосунки.