Особиста консультація метчмейкера

1 година індивідуальної консультації метчмейкера вирішує такі питання:  


♥ Індивідуальний аналіз успіху розвитку особистих стосунків

♥ Пропозиції з покращення успіху знайомств

♥ Пропозиції раціональних дій для пошуку партнера  

♥ Демонстрація анкет жінок що відповідають очікуванням клієнта

♥ Пропозиція плану послуг для вирішення задачі у пошуку партнера.  

Після отримання оплати ми зв'яжемося з вами та заплануємо консультацію у найзручніший для вас час в межах наших робочих годин.  

Order interview relationship coaching service
100 USD

Часто буває, що привабливі, розумні і працьовиті чоловіки залишаються самотніми. Сценарії їх особистому житті не змінюються з роками, вони продовжують зустрічатися зі схожими типами жінок, і всі їхні стосунки закінчуються однаково. Ми знаємо причину цієї дилеми і можемо допомогти виправити її. Наші численні клієнти-чоловіки довели ефективність перезавантаження своїх сердець за допомогою нашого наставництва перед початком нової історії кохання. Зараз абсолютно можливо рухатися вперед і створювати нові відносини, не будучи обтяженими старими якорями. Ми підтримуємо наших клієнтів-чоловіків в їх прагненні стати ковалями свого щастя і починаємо з серії тренінгів з розвитку відносин. По-перше, чоловік розуміє причини несвідомого саморуйнується поведінки. Потім це витягує його з нескінченного кола старих моделей поведінки. У нас є відмінний набір професійних інструментів, практичні завдання, багаторічний досвід і сотні рішень для кожного випадку. Чоловік позбавляється від емоційного сміття, очищає розум від токсичних уподобань, переосмислює, прощає і готує себе до нового життя і нової любові.

Наша програма коучингу у відносинах допомагає перетворити хворобливий минулий досвід і спогади в силу створення щасливого майбутнього!