ДУМКИ КЛІЄНТІВ

slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob
Jack

Я Джек, британський австралієць, працюю лікарем.

У мене був багатий досвід побачень на Заході з західними жінками-феміністками, але мені не подобалася внутрішня динаміка влади, що лежить в основі західних відносин. Бажаючи вийти заміж і створити сім'ю, я з самого початку хотів вибрати дружину, а не «партнера для побачень», і хотів відразу потрапити в яблучко.

Таким чином, я знайшов веб-сайт Наталі і, переглянувши її відео, відразу ж був у захваті від її здібностей метчмейкінга, енергії і позитивного настрою з приводу того, що я знайду підходящу дівчину. Моя поїздка в Україну була добре спланована, у мене був водій, який забрав мене з аеропорту, комфортабельні номери, і мені склали розклад, щоб зустріти безліч жінок і знайти підходящу пару. Раніше я використовував російське агентство для зустрічей з російськими жінками, але мені здалося, що обстановка була менш структурованої і занадто невимушеною.

 

Було приємно мати справу з Наталі і дамами в її офісі, які багато працювали для мене. Я був задоволений дамами, яких зустрів, і мої побачення перевершили всі очікування. Я вступив у відносини з красивою дівчиною зі схожими цінностями, з якої мені комфортно. Переваги роботи з агентством Наталі полягають в тому, що ви можете зустріти безліч прекрасних жінок з гідними, традиційними сімейними цінностями, більш високого рівня, ніж жінки із західних країн, і будете обережно керуватися професійними послугами метчмейкінга, які надає Наталі.

Бреді

Оксана організувала для Брейді і його дівчини круїз на човні. Це була сучасна яхта, яка курсувала по Дніпру 2 години. Були закуски, шампанське і багато щасливих посмішок ...

Ось відгук Бреді:

Мені дуже хотілося сказати величезне спасибі за чудову поїздку. Все було приголомшливо, і мі дійсно чудово провели вечір. Їжа була відмінною, як обслуговування. Капітан був доброзичливий і виконав велику роботу, подорожуючи по воді, щоб ми могли насолодитися прекрасним видом.

Будь ласка, дайте їм знати, що ми оцінили їх службу і ще раз дякуємо Оксану за створення чудового спогади.

Звичайно, Юрій / водій / завжди так професійний і пунктуальний. Він - відмінний співробітник для вашої компанії, оскільки є першим і прямим контактом.

Дуже дякую

Бреді і Женя

Neil

Я прийшов на зустріч з Наталі з великим скепсисом. Дуже скоро після зустрічі з нею я заспокоївся, тому що було ясно, що вона щиро прагне знайти відповідних жінок для своїх клієнтів. Я не можу висловити словами подяку за безцінні поради, відданість справі і теплоту, виявленої до мене Наталі і її співробітниками. Усі дами, з якими мене познайомили, були неймовірними і абсолютно такими, як їх описала Наталі. Серед них я зустрів ту саму дівчину, яка мені ідеально підійшла. Я глибоко вдячний Наталі і всім серцем рекомендую її послуги всім, хто серйозно ставиться до пошуку воістину прекрасної супутниці життя.

Стiв

Шкода, що я не знайшов вас раніше. Ви піклуєтеся не про бізнес або грошах, а про те, щоб ДІЙСНО знайти кого-то для мене! Мені подобається ваш подхоліт і ви намагаєтеся дізнатися про людину як можна більше. Як я вже сказав, мені не пощастило. І минають роки мого життя, а я все ще шукаю свою особливу даму.

Мій досвід.

Спочатку я був учасником інтернет-сайту LoveListings.com, якого більше немає. Познайомився з дівчиною з Луганська. Ми писали листи через перекладача, писали листи довго, майже рік, перш ніж я приїхав до Києва на зустріч з нею. Важко було знайти час, щоб ми могли взяти відпустку. Справа йшла до її дня народження, я купив їй багато подарунків, тому що вона була для мене особливою. Вона сказала, що їй подзвонили з роботи і сказали, що вона повинна повернутися раніше. Я застряг в Києві зовсім один на 4 дні.

Ми планували знову зустрітися в Криму після закінчення школи. Потім вона написала мені, що їй потрібно трохи підзаробити в школі і пройти стажування, що ні здалася мені дивною. Вона намагалася сказати, що ця зміна пов'язана з новим президентом. (Це був 2004 рік по 2005 рік, ТАК, я був в Києві під час усіх протестів в листопаді 2004 року!)

Як би там не було, в кінці кінців, вона перестала писати, я був убитий горем і більше ніколи її не бачив. Оскільки я був у відчаї і не знав, що трапилося, я найняв слідчого, щоб з'ясувати це. Він поїхав до Луганська і виявив, що вона живе з іншим чоловіком, другом її братів, і що вона на сьомому місяці вагітності. .. Для мене це був не найкращий досвід. Деякий час я нікого не шукав. Я їздив до Аргентини, я повеселився в Буенос-Айресі. Потім я знайшов ще один сайт з жінками з України, Бразилії, Аргентини та Китаю. Я написав кільком жінкам з України, а також Аргентини.

Кожен раз, коли я збирався поїхати в Аргентину, дівчина, з якою я хотів зустрітися, завжди була зайнята. Всі її відмовки здавалися мені безглуздими. Мені не слід було вірити в її історії, але мені були цікаві її листи, і той, хто їх писав, був дуже хороший, тому що ця людина, здавалося, дійсно мене розумів!

Я буду радий, якщо ви використовуєте мої листи своєму веб-сайті. Я витратив роки свого життя, методом проб і помилок намагаючись дізнатися, які сайти працюють, а які ні. Я радий, що ви використовуєте мій досвід, щоб допомогти іншим, щоб вони не витрачали свій час даремно і могли вчитися на моїх помилках.

Березень 2009 р

Ясер

Мені було дуже приємно працювати з Вами, ви продемонстрували свій професіоналізм на наших зустрічах і обговореннях, допомогли мені прийняти моє рішення, і я дуже радий повідомити вам, що в даний час я дуже близько спілкуюся з Оленою, дуже приємна і мила дівчина, я відчуваю себе вільним з нею, і у мене є відчуття, що ми типова божевільна, відкрита пара ... Завдяки вашим зусиллям і профессіаналізму і моєю згодою, спрацював спонтанний підхід і несподівана зустріч.

Це підтверджує те, наскільки ви дбаєте про своїх клієнтів, і що вони стають близькими друзями, а не тільки клієнтами. Я так само пишаюся тим, що з Вашого дозволу, можу назвати Вас своїм другом і наставником.

Червень 2008 р

Шон

Я просто хотів повідомити вам, що я благополучно добрався додому. Я не очікував такого повороту подій. Я буду підтримувати зв'язок з Інессой. Будь ласка, не пропонуйте мою кандидатуру іншим жінкам. Ви вже зробили свою роботу!

Ця жінка - самий чудова, турботлива, чуйна, і, найголовніше, послана мені Богом. Вона добра, ніжна, терпляча і приваблива.

Я хочу, щоб ви знали: з того моменту, як ми зустрілися в агенстві, у нас є «абсолютна» довіру, повагу і прийняття, тому що ми поділяємо віру. Так буде і далі, поки ми поділяємо віру.

Відносини вимагають вкладати час, для побудови довіри і поваги. Ми з Інессой вже зробили це вкладення не друг в друга, а в Бога, і Бог повертається через Інесу і мене. Я думаю, ви розумієте цю глибоку концепцію.

Її син - нетиповий підліток, і я був дуже шокований тим, яку гарну роботу вона виконала, виховуючи його.

Я відчуваю, що нахабно скористався вступним внеском, ваша робота набагато цінніша, ніж будь-який грошовий внесок. Я повернуся до Києва до Інесі і зроблю вам правильне пожертвування.

 

Грудень 2006 р

Френсіс

Мене звуть Френсіс, мені 42 роки, я француз з Ліона. Вибравши «романтичну подорож - формула 7 днів», я прилетів до Києва 13 січня 2009 року, щоб здійснити заповітну мрію: знайти любов на все життя. І вгадайте, що? Я знайшов її. Швидше, слава богу, я знайшов її, знайшов свою перлину ... Наталю. З одного боку, я міг би сказати, що спрацювала взаємна хімія ... Тому що це була вона ... тому що це був я ... Але така чудова зустріч - це не просто удача, а, скоріше, результат продуманого процес метчмейкінга . У зв'язку з цим я хочу висловити свою глибоку вдячність Наталі Коваль, тому що, по-перше, вона створила Рай на землі, щоб зробити моє перебування в Києві максимально приємним: автомобіль з водієм доставляв мене з аеропорту в Агентство, 2-кімнатна квартира з усіма зручностями всього в 5 хвилинах ходьби від неї, підключення до Інтернету, щоб залишатися на зв'язку зі світом, і все практичні поради про те, як підготуватися до моїх зустрічей і рекомендації для подальших дій. Вона допомогла мені заробити трохи грошей, щоб покрити мої витрати, тому що від хвилювання я поїхав з Франції і забув там кредитку ...

Коли я приїхав в агентство, мені  надали список з 10 жінок, що бажають зустрітися зі мною, але, уважно вислухавши мою історію, Наталі подумала про набагато кращому варіанті і зробила кілька спонтанних телефонних дзвінків ще кільком жінкам, і саме серед них я знайшов дівчину своєї мрії. Звичайноно, відносини тільки починаються, але я відчуваю (у чоловіків теж є інтуїція, чи не так?), що у нас є все необхідне для чудової історії кохання.

«Bolshoe spassiba» Особлива подяка Оксані і Вікторії, двом менеджерам, які працюють з Наталі, які завжди пропонували мені свою люб'язну підтримку та допомогу, починаючи від чашки чаю і закінчуючи доброю порадою, як чинити з різними дівчатами.

Ви сумніваєтеся або скептично ставитеся до пошуку любові за такий короткий проміжок часу? Що ж, тепер я знаю, що якщо ви цього по-справжньому хочете ... поговоріть про це з Наталі, і дозвольте її таланту метчмейкінга знайти вам ідеального партнера ... І ніколи не забувайте, що чудеса трапляються, якщо в них вірити!

Київ 19.01.2009.

George from America

Hi Natalie!

I wanted to let you know that I took some time looking at your beautiful new website! Wow wow wow! It looks fantastic! I also found it very easy to use and very intuitive. And I love the fact that a lot of the content is informative, as opposed to some of the more obvious, meat market style dating sites that feel cheesy and cheap. Yours has the feeling of a very classy agency!

It’s all about the personal touch. It’s Natalie that makes Natalie‘s agency so great! This is what makes you stand out from all of the others! And if people go to your site and watch even one or two of your videos, they will quickly see how important that relationship with you will be.

So congratulations on this great new website! I hope it leads to fantastic new business for you!

George from America.

slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob