ДУМКИ КЛІЄНТІВ
slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob
slider-arrow-prev
Jack

Я Джек, британський австралієць, працюю лікарем.

У мене був багатий досвід побачень на Заході з західними жінками-феміністками, але мені не подобалася внутрішня динаміка влади, що лежить в основі західних відносин. Бажаючи вийти заміж і створити сім'ю, я з самого початку хотів вибрати дружину, а не «партнера для побачень», і хотів відразу потрапити в яблучко.

Таким чином, я знайшов веб-сайт Наталі і, переглянувши її відео, відразу ж був у захваті від її здібностей метчмейкінга, енергії і позитивного настрою з приводу того, що я знайду підходящу дівчину. Моя поїздка в Україну була добре спланована, у мене був водій, який забрав мене з аеропорту, комфортабельні номери, і мені склали розклад, щоб зустріти безліч жінок і знайти підходящу пару. Раніше я використовував російське агентство для зустрічей з російськими жінками, але мені здалося, що обстановка була менш структурованої і занадто невимушеною.

 

Було приємно мати справу з Наталі і дамами в її офісі, які багато працювали для мене. Я був задоволений дамами, яких зустрів, і мої побачення перевершили всі очікування. Я вступив у відносини з красивою дівчиною зі схожими цінностями, з якої мені комфортно. Переваги роботи з агентством Наталі полягають в тому, що ви можете зустріти безліч прекрасних жінок з гідними, традиційними сімейними цінностями, більш високого рівня, ніж жінки із західних країн, і будете обережно керуватися професійними послугами метчмейкінга, які надає Наталі.

Бреді

Оксана організувала для Брейді і його дівчини круїз на човні. Це була сучасна яхта, яка курсувала по Дніпру 2 години. Були закуски, шампанське і багато щасливих посмішок ...

Ось відгук Бреді:

Мені дуже хотілося сказати величезне спасибі за чудову поїздку. Все було приголомшливо, і мі дійсно чудово провели вечір. Їжа була відмінною, як обслуговування. Капітан був доброзичливий і виконав велику роботу, подорожуючи по воді, щоб ми могли насолодитися прекрасним видом.

Будь ласка, дайте їм знати, що ми оцінили їх службу і ще раз дякуємо Оксану за створення чудового спогади.

Звичайно, Юрій / водій / завжди так професійний і пунктуальний. Він - відмінний співробітник для вашої компанії, оскільки є першим і прямим контактом.

Дуже дякую

Бреді і Женя

Neil

Я прийшов на зустріч з Наталі з великим скепсисом. Дуже скоро після зустрічі з нею я заспокоївся, тому що було ясно, що вона щиро прагне знайти відповідних жінок для своїх клієнтів. Я не можу висловити словами подяку за безцінні поради, відданість справі і теплоту, виявленої до мене Наталі і її співробітниками. Усі дами, з якими мене познайомили, були неймовірними і абсолютно такими, як їх описала Наталі. Серед них я зустрів ту саму дівчину, яка мені ідеально підійшла. Я глибоко вдячний Наталі і всім серцем рекомендую її послуги всім, хто серйозно ставиться до пошуку воістину прекрасної супутниці життя.

Стiв

Шкода, що я не знайшов вас раніше. Ви піклуєтеся не про бізнес або грошах, а про те, щоб ДІЙСНО знайти кого-то для мене! Мені подобається ваш подхоліт і ви намагаєтеся дізнатися про людину як можна більше. Як я вже сказав, мені не пощастило. І минають роки мого життя, а я все ще шукаю свою особливу даму.

Мій досвід.

Спочатку я був учасником інтернет-сайту LoveListings.com, якого більше немає. Познайомився з дівчиною з Луганська. Ми писали листи через перекладача, писали листи довго, майже рік, перш ніж я приїхав до Києва на зустріч з нею. Важко було знайти час, щоб ми могли взяти відпустку. Справа йшла до її дня народження, я купив їй багато подарунків, тому що вона була для мене особливою. Вона сказала, що їй подзвонили з роботи і сказали, що вона повинна повернутися раніше. Я застряг в Києві зовсім один на 4 дні.

Ми планували знову зустрітися в Криму після закінчення школи. Потім вона написала мені, що їй потрібно трохи підзаробити в школі і пройти стажування, що ні здалася мені дивною. Вона намагалася сказати, що ця зміна пов'язана з новим президентом. (Це був 2004 рік по 2005 рік, ТАК, я був в Києві під час усіх протестів в листопаді 2004 року!)

Як би там не було, в кінці кінців, вона перестала писати, я був убитий горем і більше ніколи її не бачив. Оскільки я був у відчаї і не знав, що трапилося, я найняв слідчого, щоб з'ясувати це. Він поїхав до Луганська і виявив, що вона живе з іншим чоловіком, другом її братів, і що вона на сьомому місяці вагітності. .. Для мене це був не найкращий досвід. Деякий час я нікого не шукав. Я їздив до Аргентини, я повеселився в Буенос-Айресі. Потім я знайшов ще один сайт з жінками з України, Бразилії, Аргентини та Китаю. Я написав кільком жінкам з України, а також Аргентини.

Кожен раз, коли я збирався поїхати в Аргентину, дівчина, з якою я хотів зустрітися, завжди була зайнята. Всі її відмовки здавалися мені безглуздими. Мені не слід було вірити в її історії, але мені були цікаві її листи, і той, хто їх писав, був дуже хороший, тому що ця людина, здавалося, дійсно мене розумів!

Я буду радий, якщо ви використовуєте мої листи своєму веб-сайті. Я витратив роки свого життя, методом проб і помилок намагаючись дізнатися, які сайти працюють, а які ні. Я радий, що ви використовуєте мій досвід, щоб допомогти іншим, щоб вони не витрачали свій час даремно і могли вчитися на моїх помилках.

Березень 2009 р

Ясер

Мені було дуже приємно працювати з Вами, ви продемонстрували свій професіоналізм на наших зустрічах і обговореннях, допомогли мені прийняти моє рішення, і я дуже радий повідомити вам, що в даний час я дуже близько спілкуюся з Оленою, дуже приємна і мила дівчина, я відчуваю себе вільним з нею, і у мене є відчуття, що ми типова божевільна, відкрита пара ... Завдяки вашим зусиллям і профессіаналізму і моєю згодою, спрацював спонтанний підхід і несподівана зустріч.

Це підтверджує те, наскільки ви дбаєте про своїх клієнтів, і що вони стають близькими друзями, а не тільки клієнтами. Я так само пишаюся тим, що з Вашого дозволу, можу назвати Вас своїм другом і наставником.

Червень 2008 р

Шон

Я просто хотів повідомити вам, що я благополучно добрався додому. Я не очікував такого повороту подій. Я буду підтримувати зв'язок з Інессой. Будь ласка, не пропонуйте мою кандидатуру іншим жінкам. Ви вже зробили свою роботу!

Ця жінка - самий чудова, турботлива, чуйна, і, найголовніше, послана мені Богом. Вона добра, ніжна, терпляча і приваблива.

Я хочу, щоб ви знали: з того моменту, як ми зустрілися в агенстві, у нас є «абсолютна» довіру, повагу і прийняття, тому що ми поділяємо віру. Так буде і далі, поки ми поділяємо віру.

Відносини вимагають вкладати час, для побудови довіри і поваги. Ми з Інессой вже зробили це вкладення не друг в друга, а в Бога, і Бог повертається через Інесу і мене. Я думаю, ви розумієте цю глибоку концепцію.

Її син - нетиповий підліток, і я був дуже шокований тим, яку гарну роботу вона виконала, виховуючи його.

Я відчуваю, що нахабно скористався вступним внеском, ваша робота набагато цінніша, ніж будь-який грошовий внесок. Я повернуся до Києва до Інесі і зроблю вам правильне пожертвування.

 

Грудень 2006 р

Френсіс

Мене звуть Френсіс, мені 42 роки, я француз з Ліона за контрактом з Eurochallenges, вони є партнерами MarriageByNatali з кінця жовтня 2008 року. Вибравши «романтичну подорож - формула 7 днів», я прилетів до Києва 13 січня 2009 року, щоб здійснити заповітну мрію: знайти любов на все життя. І вгадайте, що? Я знайшов її. Швидше, слава богу, я знайшов її, знайшов свою перлину ... Наталю. З одного боку, я міг би сказати, що спрацювала взаємна хімія ... Тому що це була вона ... тому що це був я ... Але така чудова зустріч - це не просто удача, а, скоріше, результат продуманого процес метчмейкінга . У зв'язку з цим я хочу висловити свою глибоку вдячність Наталі Коваль, тому що, по-перше, вона створила Рай на землі, щоб зробити моє перебування в Києві максимально приємним: автомобіль з водієм доставляв мене з аеропорту в Агентство, 2-кімнатна квартира з усіма зручностями всього в 5 хвилинах ходьби від неї, підключення до Інтернету, щоб залишатися на зв'язку зі світом, і все практичні поради про те, як підготуватися до моїх зустрічей і рекомендації для подальших дій. Вона допомогла мені заробити трохи грошей, щоб покрити мої витрати, тому що від хвилювання я поїхав з Франції і забув там кредитку ...

Коли я приїхав в агентство, Eurochallenges надали мені список з 10 жінок, що бажають зустрітися зі мною, але, уважно вислухавши мою історію, Наталі подумала про набагато кращому варіанті і зробила кілька спонтанних телефонних дзвінків ще кільком жінкам, і саме серед них я знайшов дівчину своєї мечти.Конечно, відносини тільки починаються, але я відчуваю (у чоловіків теж є інтуїція, чи не так?), що у нас є все необхідне для чудової історії кохання.

«Bolshoe spassiba» Особлива подяка Оксані і Вікторії, двом менеджерам, які працюють з Наталі, які завжди пропонували мені свою люб'язну підтримку та допомогу, починаючи від чашки чаю і закінчуючи доброю порадою, як чинити з різними дівчатами.

Ви сумніваєтеся або скептично ставитеся до пошуку любові за такий короткий проміжок часу? Що ж, тепер я знаю, що якщо ви цього по-справжньому хочете ... поговоріть про це з Наталі, і дозвольте її таланту метчмейкінга знайти вам ідеального партнера ... І ніколи не забувайте, що чудеса трапляються, якщо в них вірити!

Київ 19.01.2009.

slider-arrow-next
slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob