Про нас

Допомагаємо іноземним чоловікам та українкам знайомитись і розвиватись особисто для створення сім'ї

Бутік шлюбних послуг Наталі Коваль Possible - провідна українська шлюбна агенція з багаторічним досвідом і гордою історією успіху в метчмейкінгу, в результаті чого були укладені сотні щасливих шлюбів між українками та іноземцями.

Компанія Possible, заснована в 2003 році, надає одні з найбільш надійних і персоналізованих послуг в елітному міжнародному бізнесі особистих знайомств. Наша команда докладає усіх зусиль, аби зрозуміти потреби наших клієнтів, дізнатися про їхні інтереси, цінності і особистості, щоб знайти для них ідеального партнера.

База даних потенційних українських наречених Possible може похвалитися найкрасивішими, орієнтованими на сім'ю, розумними й освіченими українськими дівчатами, які, як і наші клієнти-чоловіки, проходять з нашою командою докладний поцес анкетування, перш ніж вони почнуть ходити на побачення. Таким чином, всі наші клієнти, чоловіки і жінки, можуть бути впевнені, що потенційні партнери, яких вони зустрінуть, мають найкращі наміри і дійсно націлені на побудову шлюбу. Ви можете бути впевнені, що наша команда зробить все можливе, щоб підібрати для Вас ідеального партнера!

Наталі Коваль
Міжнародна метчмейкер, засновниця Possible, бутику шлюбних знайомств Наталі Коваль.

 Міжнародна сваха, одна зі співзасновниць Альянсу шлюбних агенцій України та керуючий партнер бутіку шлюбних знайомств POSSIBLE, має понад два десятиліття досвіду у сватанні іноземних чоловіків та українок для створення сім`ї. Наталі - визнаний експерт у сфері міжнародних знайомств та бажаний спікер у національних та міжнародних журналістів.

 Щаслива дружина й мати трьох дітей, Наталі з 1996 року допомагає і іншим українкам знаходити своє кохання, яке може чекати в будь-якій країні світу.

 Ідеальне співпадіння майбутніх партнерів в усьому - ось єдина і найскладніша її задача щодня. Інакше, міжнародне щастя злякається великої кількості перепон. Тому Наталі використовує для цього весь свій експертний досвід  та індивідуальний підхід. Тому до зустрічі з майбутнім нареченим пані підготовлені максимально. Адже Наталі - тренер особистого зростання, і вважає це неодмінною умовою роботи. Аби отримати ідеального чоловіка, потрібно знати якго саме чоловіка шукаєш. Аби знати якого саме, треба особисто зрости. А щоб гармонію кохання не порушили відмінності культур і менталітету, обоє наречених мають знати всі нюанси суспільного життя та бути готові до еміграції. Складно?, - ні. Тому що Наталі Коваль заздалегідь про них попередила і все пояснила. Побачити як це працює можна на YouTube-каналі  Possible.

Оксана Кабанець
Виконавчий директор, менеджер з обслуговування клієнтів чоловіків у Possible

Оксана, випускниця Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, працює в бутіку шлюбних знайомств Наталі Коваль - Possible з 2005 року.

Допомагати чоловікам, які хочуть мати щасливу сім’ю з українкою, - її натхнення. Якщо Оксана береться до справи, - непорозуміння вирішуються, а складнощі через відмінність культур - швидко долаються.

Налагоджувати спілкування в парі - просто її покликання. Оксані найбільше в житті подобається зближувати людські душі, підтримувати та надихати їх.

Допомагати двом людям, які знайшли одне одного за тисячі кілометрів.  І спостерігати, як непорозуміння зникають, а любов квітне.

Наталія Гучек
Менеджер з обслуговування жінок-клієнтів у компанії Possible

Наталія - випускниця Національного педагогічного університету імені Драгоманова. Спілкуватися з майбутніми нареченими та підтримувати їх - для неї справжнє задоволення.  

Пані знають: потрібна відверта розмова? Ідея веселої прогулянки? Порада як правильно діяти в конкретній ситуації?  Наталія допоможе.

І отримає допомогу навзаєм. Адже вона - завзята студентка факультету психології та людських стосунків. Тому кожне нове знайомство з клієнткою та вирішення її проблем - водночас і ефективна можливість особисто змінюватись і зростати.

Ірина Бонне
Коуч бутіку шлюбних послуг POSSIBLE.

Ірина - членкиня міжнародної коучингової асоціації 

Ірина із задоволенням працює з клієнтами та клієнтками. За її словами, вони розумні, неординарні та зухвалі!

У кожного з клієнтів- - дивовижна життєва історія. Спостерігати за їх працею над собою, досягненнями, змінами - захоплення Ірини.

Те, як жінки та чоловіки змінюються та відкриваються по-новому, просто надихає.

Вікторія Токова
Підтримка в оформленні візи нареченої до США

Вікторія - кваліфікований перекладач французької та англійської мов.

Навіть для тих пані, які володіють англійською на базовому рівні, - оформлення візи - неабияке випробування.

Заповнити анкету без помилок, перевірити всю інформацію, перекласти документи - Вікторія допоможе.

Вікторії подобається бути спеціалістом ефективної команди, яка допомагає людям із різних куточків світу знайти одне одного. І разом з ними радіти здійсненню ще однієї мрії!  

Олена Міловідова
Персональна стилістка

Яка ж дівчина, пані, кохана чи наречена без краси, стилю, жіночності та впевненості у собі? Це - до Олени.

Вона - журналістка з моди та подорожей, володарка диплому британської консалтингової компанії з іміджевих кольорів Color Me Beautiful та десятирічного досвіду в модній індустрії. 

Створити незабутнє перше враження на чоловіка своєї мрії? Зачарувати власним стилем, який підкреслює особистість?  Все це можливо! Якщо підключається Олена. Вона спілкується з кожною жінкою, а потім підказує як підкреслити харизму через зовнішність. Іноді доводиться перезавантажити звичний для пані стиль і навіть змінити кольорову гаму. Але майбутні наречені завжди дякують за перевтілення, а відчутий Оленою образ стає частиною їхнього нового життя.  

Юлія Богданова
Клієнтська юридична підтримка, керуючий партнер Юридичної фірми BGB & PARTNERS

Юлія очолює команду надійних, професійних юристів, які надають клієнтам бутіку шлюбних послуг Наталі Коваль "Possible" всю юридичну підтримку, яка їм може знадобитися - від реєстрації шлюбу в Україні до складання шлюбного договору.

На відміну від сайтів знайомств, бутіку шлюбних послуг Наталі Коваль "Possible"  має юридичні послуги, безперешкодно інтегровані у свою програму знайомств, пропонуючи клієнтам підтримку та допомогу у всіх правових аспектах одруження з дівчиною з України.

А завдяки збільшенню кількості нових пар, які вирішили будувати спільне життя в Україні, Юлія може швидко та ефективно провести клієнтів через усі юридичні процеси та оформлення документів для спільного проживання в Україні.

Наталія Сигнаєвська
Психолог бутіку шлюбних послуг POSSIBLE, тренер, магістр НЛП, когнітивно-поведінковий терапевт

Наталія -володарка ступеня магістра з медичної психології Міжрегіональної академії управління персоналом.

Наталія обожнює своїх клієнток. За її словами, вони розумні, неординарні та зухвалі!

У кожної з жінок - дивовижна життєва історія. Спостерігати за їх працею над собою, досягненнями, змінами - захоплення Наталії.

Те, як жінки змінюються та відкриваються по-новому, просто надихає. А її пані - радіють позитивним змінам у житті та дивуються власному перетворенню!

 

Юлія Гаврилова
Актриса, DJ, телеведуча та Весільна Фея.

Такий щасливий, омріяний та сповнений тривогою період підготовки до Весілля. Чи вистачить виділеного бюджету? Чи все вийде, так, як хочеться? Чи не трапиться несподіванок? Чи будуть задоволені гості? Вистачить, вийде, нічого не трапиться, гості будуть зворушені, а молоді - щасливі.

Якщо за справу береться Юлія. В неї особливий талант: у кожній історії під спільною назвою “кохання”, - роздивитися особливу, не схожу на інші, казку.

Тому день весілля з Юлею - це завжди день, коли збулася ще одна мрія!

Сертифікати

slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob
slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob