ДЛЯ ДІВЧАТ

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ВИДИ ЧЛЕНСТВА ПРАВИЛА НАШІ ПОСЛУГИ ВДАЛI ФОТО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

В 2022-2023 ми зменшили вартість послуг реєстрації, щоб підтримати наших жінок.

Заповнюйте заявку і починайте пошук достойного чоловіка!

Вийти заміж за іноземця? З любові? Звичайно - POSSIBLE!

Бути коханою і цінною, щиро віддавати ніжність, довірливо приймати турботу... Кожна жінка прагне цього простого, але так складно знайденого щастя. Зустріти достойного партнера виходить не завжди, а якщо ти - самодостатня та реалізована, пошук коханого у додатках та соц.мережах завдає лише розпачу. Але є гарна новина: якщо чоловіка для сім’ї немає на батьківщині, він може мріяти про саме таку, як ти, в іншій точці планети. І сумувати: все не те… І добре, що є така професія, як метчмейкер, і вже зовсім удача, якщо ця людина - Наталі Коваль, яка вже багато років допомагає людям знайти одне одного, пізнати нарешті кохання та створити щасливу сім’ю.

Якщо ви відчуваєте цей світ простором без кордонів, а ваше серце здатне відгукнутись на кохання, незважаючи на відмінності культури і традицій - вам до нас.

Ви хочете не просто виїхати з України, а створити рівноправні стосунки з коханим чоловіком на довгі роки? Тоді ви вже зробили перший крок до цього: завітали до бутіку шлюбних послуг “Possible”!

Наші клієнти - чоловіки знають про винятковість українок, і вже підтвердили в обов'язковій співбесіді з Наталі свої серйозні наміри і порядність. Всі вони успішні, реалізовані в професії або в бізнесі джентльмени, які не женуться за розвагами, а налаштовані на відносини і хочуть створити міцну сім'ю.

Так кого ж вони шукають?

Привабливу жінку від 20-ти років, відповідно з розумною різницею у віці. (?) Ні, ця пані не має бути супермоделлю, “фітоняшкою” або “тюнінгованою” Барбі! Вони мріють про розумну, доглянуту, яскраву жінку - особистість. Вони вже переконались, що шляхетність дівчини проявляється в турботі про себе, - зовні та інтелектуально. Доглянутість, гармонійна фігура, індивідуальність в одязі - без слів розкажуть йому про те, що перед ним Жінка - особлива!

Перше знайомство майбутньої пари відбувається по фото. І це миттєве враження пізніше змінити вже важко. Наша команда дбає про те, аби кожна дівчина, яка звернулась до "Posible", розкрилась на фото максимально. Тому професійну фотосесію влаштовуємо ми. І знаємо як зробити її такою, щоб жодна жінка, щиро налаштована не серйозні стосунки, не залишилась непоміченою.

Метчмейкер працює не тільки з чоловіком. Ексклюзивність підходу "Posible",в тому, що Наталі Коваль кваліфіковано спілкується і з потенційною нареченою, з’ясовує очікування від шлюбу і особливості її життя, з яким чооловікові доведеться рахуватися. Тому шанс на помилку стає мінімальним! Пазл складається вже на етапі фото-знайомства, а далі чоловік якомога швидше хоче зустрітися з дівчиною, що його так вразила! Йому не потрібно вирішувати якісь організаційни питання в чужій країні, - "Posible" потурбується про те, щоб зустріч пройшла максимально комфортно.

Особисте спілкування, коли очі , посмішки і флюїди говорять більше, ніж слова!

Проте, знання англійської дуже важлива умова : що краще ви розумієте одне одного, і вам є що обговорити, то коротша путь до пропозиції руки і серця!

До того ж, володіння англійською зробить адаптацію в новій країні значно легшою, допоможе познайомитися з новими друзями та займатися улюбленою справою вдалині від України. Адже іноземні чоловіки не шукають собі лише домогосподарку. Сучасні успішні чоловіки хочуть бачити поряд із собою амбітну подругу, яскраву особистість, професіонала в певній сфері. Лише такій вони дозволяють стати королевою свого серця.

А про партнера на все життя, гідного вашого серця, ми подбаємо.

Love is POSSIBLE!

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ВИДИ ЧЛЕНСТВА ПРАВИЛА НАШІ ПОСЛУГИ ВДАЛI ФОТО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ