ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob
Джек

Я Джек, британський австралієць, працюю лікарем.

У мене був багатий досвід побачень на Заході з жінками-феміністками, але мені не подобалася тональність цих стосунків. Я мріяв зустріти майбутню дружину,  а не партнера для побачень, і відчути це відразу, з першої зустрічі. Так я потрапив на сайт Наталі, переглянув її відео і зрозумів, що тепер таку дівчину я точно знайду. Адже талант метчемейкера Наталі, її енергія та позитивний настрій переконують у цьому з першої хвилини. 

Моя подорож до України була добре спланована: від аеропорту, де мене чекав водій, і комфортабельного номеру в готелі до розкладу побачень - мене чекали на персональных побачення кілька жінок, аби я міг впізнати ту, про яку мріяв. У мене вже був досвід подібних зустрічей через російську агенцію, але команда Наталі підготувала все більше атмосферно, невимушено та структуровано. 

Мені було дуже комфортно спілкуватися з Наталі та іншими спеціалістами з її команди, які багато зробили для мене. Але жінки, з якими я познайомився, перевершили всі мої очікування!  Всі вони були чарівні, але одна дівчина зачепила мене більш за усе і стала тією, яку я так довго шукав. Вона така красива! А головне - в Ірини такі ж як у мене життєві цінності та очікування від шлюбу. Нарешті я зустрів дівчину, з якою мені комфортно і яку щиро покохав! 

Саме це - головна перевага роботи Наталі: тут просто ювелірна колекція достойних жінок, прекрасних своїм прагненням до серйозних стосунків і сім’ї. І воно набагато вище, ніж у феміністично налаштованих жінок із західних країн. А додатковий бонус - влучні поради професійних психологів  команди Наталі.

 

Бреді

Наша фея романтичного дозвілля, Оксана, організувала для Брейді та його дівчини яхт-круїз по Дніпрі, - із легкими закусками та шампанським.

Ось відгук Бреді:

Мені дуже хочеться сказати величезне спасибі за чарівне побачення. Воно було приголомшливим! Дві години чудових краєвидів та наших щасливих посмішок! Все було на вищому рівні: і пригощання, і обслуговування , і доброзичливість капітана.  

Будь ласка, передайте всім, а особливо Оксані, що ми з Женєю дякуємо за красиві спогади! 

Окремо дякую водію Юрію - за професійність, ввічливість і пунктуальність, - саме такою має бути перша людина, яку зустрічаєш в аеропорті чужої країни! 

Дуже дякуємо,

Бреді і Женя

 

Ніл

Я прийшов на зустріч з Наталі з великим скепсисом. Дуже скоро після зустрічі з нею я заспокоївся, тому що було ясно, що вона щиро прагне знайти відповідних жінок для своїх клієнтів. Я не можу висловити словами подяку за безцінні поради, відданість справі і теплоту, виявленої до мене Наталі і її співробітниками. Усі дами, з якими мене познайомили, були неймовірними і абсолютно такими, як їх описала Наталі. Серед них я зустрів ту саму дівчину, яка мені ідеально підійшла. Я глибоко вдячний Наталі і всім серцем рекомендую її послуги всім, хто серйозно ставиться до пошуку воістину прекрасної супутниці життя.

Стiв

Шкода, що я не знайшов вас раніше. Ви піклуєтеся не про бізнес або грошах, а про те, щоб ДІЙСНО знайти кого-то для мене! Мені подобається ваш подхоліт і ви намагаєтеся дізнатися про людину як можна більше. Як я вже сказав, мені не пощастило. І минають роки мого життя, а я все ще шукаю свою особливу даму.

Мій досвід.

Спочатку я був учасником інтернет-сайту LoveListings.com, якого більше немає. Познайомився з дівчиною з Луганська. Ми писали листи через перекладача, писали листи довго, майже рік, перш ніж я приїхав до Києва на зустріч з нею. Важко було знайти час, щоб ми могли взяти відпустку. Справа йшла до її дня народження, я купив їй багато подарунків, тому що вона була для мене особливою. Вона сказала, що їй подзвонили з роботи і сказали, що вона повинна повернутися раніше. Я застряг в Києві зовсім один на 4 дні.

Ми планували знову зустрітися в Криму після закінчення школи. Потім вона написала мені, що їй потрібно трохи підзаробити в школі і пройти стажування, що ні здалася мені дивною. Вона намагалася сказати, що ця зміна пов'язана з новим президентом. (Це був 2004 рік по 2005 рік, ТАК, я був в Києві під час усіх протестів в листопаді 2004 року!)

Як би там не було, в кінці кінців, вона перестала писати, я був убитий горем і більше ніколи її не бачив. Оскільки я був у відчаї і не знав, що трапилося, я найняв слідчого, щоб з'ясувати це. Він поїхав до Луганська і виявив, що вона живе з іншим чоловіком, другом її братів, і що вона на сьомому місяці вагітності. .. Для мене це був не найкращий досвід. Деякий час я нікого не шукав. Я їздив до Аргентини, я повеселився в Буенос-Айресі. Потім я знайшов ще один сайт з жінками з України, Бразилії, Аргентини та Китаю. Я написав кільком жінкам з України, а також Аргентини.

Кожен раз, коли я збирався поїхати в Аргентину, дівчина, з якою я хотів зустрітися, завжди була зайнята. Всі її відмовки здавалися мені безглуздими. Мені не слід було вірити в її історії, але мені були цікаві її листи, і той, хто їх писав, був дуже хороший, тому що ця людина, здавалося, дійсно мене розумів!

Я буду радий, якщо ви використовуєте мої листи своєму веб-сайті. Я витратив роки свого життя, методом проб і помилок намагаючись дізнатися, які сайти працюють, а які ні. Я радий, що ви використовуєте мій досвід, щоб допомогти іншим, щоб вони не витрачали свій час даремно і могли вчитися на моїх помилках.

Березень 2009 р

Ясер

Мені було дуже приємно працювати з Вами, ви продемонстрували свій професіоналізм на наших зустрічах і обговореннях, допомогли мені прийняти моє рішення, і я дуже радий повідомити вам, що в даний час я дуже близько спілкуюся з Оленою, дуже приємна і мила дівчина, я відчуваю себе вільним з нею, і у мене є відчуття, що ми типова божевільна, відкрита пара ... Завдяки вашим зусиллям і профессіаналізму і моєю згодою, спрацював спонтанний підхід і несподівана зустріч.

Це підтверджує те, наскільки ви дбаєте про своїх клієнтів, і що вони стають близькими друзями, а не тільки клієнтами. Я так само пишаюся тим, що з Вашого дозволу, можу назвати Вас своїм другом і наставником.

Червень 2008 р

Шон

Я просто хотів повідомити вам, що я благополучно добрався додому. Я не очікував такого повороту подій. Я буду підтримувати зв'язок з Інессой. Будь ласка, не пропонуйте мою кандидатуру іншим жінкам. Ви вже зробили свою роботу!

Ця жінка - самий чудова, турботлива, чуйна, і, найголовніше, послана мені Богом. Вона добра, ніжна, терпляча і приваблива.

Я хочу, щоб ви знали: з того моменту, як ми зустрілися в агенстві, у нас є «абсолютна» довіру, повагу і прийняття, тому що ми поділяємо віру. Так буде і далі, поки ми поділяємо віру.

Відносини вимагають вкладати час, для побудови довіри і поваги. Ми з Інессой вже зробили це вкладення не друг в друга, а в Бога, і Бог повертається через Інесу і мене. Я думаю, ви розумієте цю глибоку концепцію.

Її син - нетиповий підліток, і я був дуже шокований тим, яку гарну роботу вона виконала, виховуючи його.

Я відчуваю, що нахабно скористався вступним внеском, ваша робота набагато цінніша, ніж будь-який грошовий внесок. Я повернуся до Києва до Інесі і зроблю вам правильне пожертвування.

 

Грудень 2006 р

Френсіс

Мене звуть Френсіс, мені 42 роки, я француз з Ліона. Вибравши «романтичну подорож - формула 7 днів», я прилетів до Києва 13 січня 2009 року, щоб здійснити заповітну мрію: знайти любов на все життя. І вгадайте, що? Я знайшов її. Швидше, слава богу, я знайшов її, знайшов свою перлину ... Наталю. З одного боку, я міг би сказати, що спрацювала взаємна хімія ... Тому що це була вона ... тому що це був я ... Але така чудова зустріч - це не просто удача, а, скоріше, результат продуманого процес метчмейкінга . У зв'язку з цим я хочу висловити свою глибоку вдячність Наталі Коваль, тому що, по-перше, вона створила Рай на землі, щоб зробити моє перебування в Києві максимально приємним: автомобіль з водієм доставляв мене з аеропорту в Агентство, 2-кімнатна квартира з усіма зручностями всього в 5 хвилинах ходьби від неї, підключення до Інтернету, щоб залишатися на зв'язку зі світом, і все практичні поради про те, як підготуватися до моїх зустрічей і рекомендації для подальших дій. Вона допомогла мені заробити трохи грошей, щоб покрити мої витрати, тому що від хвилювання я поїхав з Франції і забув там кредитку ...

Коли я приїхав в агентство, мені  надали список з 10 жінок, що бажають зустрітися зі мною, але, уважно вислухавши мою історію, Наталі подумала про набагато кращому варіанті і зробила кілька спонтанних телефонних дзвінків ще кільком жінкам, і саме серед них я знайшов дівчину своєї мрії. Звичайноно, відносини тільки починаються, але я відчуваю (у чоловіків теж є інтуїція, чи не так?), що у нас є все необхідне для чудової історії кохання.

«Bolshoe spassiba» Особлива подяка Оксані і Вікторії, двом менеджерам, які працюють з Наталі, які завжди пропонували мені свою люб'язну підтримку та допомогу, починаючи від чашки чаю і закінчуючи доброю порадою, як чинити з різними дівчатами.

Ви сумніваєтеся або скептично ставитеся до пошуку любові за такий короткий проміжок часу? Що ж, тепер я знаю, що якщо ви цього по-справжньому хочете ... поговоріть про це з Наталі, і дозвольте її таланту метчмейкінга знайти вам ідеального партнера ... І ніколи не забувайте, що чудеса трапляються, якщо в них вірити!

Київ 19.01.2009.

Джордж з Америки

Привіт, Наталі!

Я хотів повідомити вам, що я провів деякий час на вашому новому чудовому веб-сайті! Вау вау вау! Виглядає фантастично! Я також знаходжу його дуже простим у використанні та інтуїтивно зрозумілим. Мені подобається, що велика частина контенту є інформативною, на відміну від деяких більш явних сайтів, що зустрічаються,  в стилі м’ясного ринку, і виглядають пошлими та дешевими. Ви відчуваєтесь як дуже класна агенція!

Вся справа ще й індивідуальному підході. Саме Наталі робить агенцію такою чудовою! Це те, що відрізняє вас від усіх інших! І якщо люди зайдуть на ваш сайт і подивляться хоча б одне або два ваших відео, вони швидко зрозуміють, наскільки важливо буде працювати з вами.

Ітак, вітаю з чудовим новим веб-сайтом! Я сподіваюсь, що це приведе до фантастичного нового бізнесу для вас!

 

Джордж з Америки.

30 березня 2021 р.

Том

Я зв'язався з Matchmaking Boutique Possible улітку 2021 року. Процес реєстрації та пошуку партнера пройшов дуже гладко, і Наталі Коваль – надзвичайно доброзичливий, комунікабельний, професійний та корисний фахівець у пошуку партнера. Я можу порекомендувати її всім, хто шукає справжні стосунки та партнера на все життя.

Рене

Я познайомився з Наталі влітку 2020, коли замовив їй послуги метчмейкера в Україні. Я був дуже задоволений послугами, які вона надала як професіонал у своїй сфері. Все було організовано дуже добре, витрати були чітко визначені та можливі співпадіння пари, які вона мені запропонувала, були справді чудові жінки з твердими намірами. Відверто кажучи, я мав великий досвід пошуку в Україні.

Щоб бути більш точним, Наталі організовувала зустрічі, бронювання столиків у ресторані, квитки на балет, тури по Києву, квитки на поїзд та поїздку до Вінниці, оренду квартири, в якій я зупинявся, та мій трансфер до аеропорту.

Найкраща подорож і можливість знайти кохання та дружину, яких у мене ніколи не було. Це речі, що звичайно, не можуть бути гарантовані, але я впевнений, що можу гарантувати, що компанія Наталі є чесною, ефективною і дуже сумлінною, допомагає з'єднувати людей.

Генрі

Дуже професійний, досвідчений і добре організований процес, що охоплює всі аспекти поїздки та побачень, від проживання до огляду визначних місць і, зрештою, організації зустрічей. У агенції є багатолітній досвід роботи, немає нічого, про що вони не знають, і тому, чому «досвід» на який потрібно кілька років, щоб отримати, доступний з самого початку. Дуже рекомендую Наталі та її команду, і я дуже сумніваюся, що існує справжня конкуренція тому, що отримуєте тут!

Майк
Я познайомився з Наталі багато років тому, вона стала моїм добрим другом і познайомила мене з моєю дружиною. Важливо розуміти, що побудова здорових відносин - це не заняття на тиждень, а потребує часу, зусиль та відданості з обох боків. Наталі може допомогти в цьому процесі, вона має дивовижну здатність підбирати людей і забезпечує відмінне спілкування та зворотний зв'язок для всіх учасників. Її бізнес на найвищому рівні, заслуговує на довіру, щирий і чисто професійний. Якщо ви хочете знайти другу половинку, Наташа може бути відповіддю, яка допоможе вам знайти свою мрію. Наполегливо рекомендую!!
Кріс

Наталі надає дуже професійні та надійні послуги. Для того, хто серйозно налаштований на пошук своєї пари, не можу порадити когось кращого. З моменту нашого першого спілкування з Наталі та її колегами вони задовольнили всі мої запити (а їх було БАГАТО) та безсумнівно надали підтримку та були корисні.

Джон

Якщо ви хочете спробувати зустрічатися з іноземками, що серйозно налаштовані на шлюб, послуги Наталі на найвищому рівні. Її підхід полягає не тільки в тому, щоб організувати вам зустріч із жінкою, але й у тому, щоб дізнатися про вас як особистість і що найкраще підійде вам і для вашого побачення. Вона призначить зустріч, щоб обговорити всі ваші цілі, інтереси та спосіб життя, і коли вона буде впевнена, що знає «ВАС», вона може знайти серйозних жінок, які Вам підійдуть. Звичайно, ви можете переглянути її велику базу профілів милих українських жінок, щоб знайти ті, які вам подобаються.

Після ваших побачень Наталі отримає зворотний зв'язок від вас та вашого партнера. На основі цієї інформації можна призначити інше побачення або повернутися до пошуку. Вона також дасть вам пораду і напуття як ви можете краще проводити час із серйозними жінками. Навіщо витрачати час на тих, кому ти не подобаєшся? Пам'ятайте, що ми знаходимося на вулиці з двостороннім рухом, і ваша зустріч також має вибір. Ваш час дорогий, і немає сенсу витрачати його на несерйозні стосунки.

Окрім пошуку пари, вона допоможе вам організувати ваш візит до Києва. Хоча я був там понад 10 років тому, тоді вона організовувала транспорт з аеропорту, місце для проживання та багато іншого, що б не надали в жодному іншому агентстві. Мені сподобалися ці додаткові послуги, оскільки вони полегшили мій візит.

Побачення – це складно, незважаючи на всі існуючі технології, які допомагають людям зустрічатися. Тим не менш, найкращий спосіб – це мати когось, хто дійсно розуміє, що працює для створення добрих стосунків та дозволяти їм займатися своєю справою. Наталі - та людина, яка працюватиме на всіх рівнях, щоб принести щастя вам та вашій дамі.

Лариса

Я вдячна Наталі та Оксані за розумний підхід, що дозволяє спочатку пізнати кожну людину, та прагнення підбирати людей для щасливого життя. Для мене це величезний скарб, коли досвідчена сваха вміє виконувати свою роботу. Наталі та її команда змогли зрозуміти мої мрії та сподівання про сімейне життя та запропонували відповідні варіанти. Одне це заощадило мені багато часу і сил, коли я шукала чоловіка. А коли зірки зійшлися, радість від пошуку супутника життя була величезною. Наталі дуже допомогла мені після того, як я переїхала до США, під час моєї адаптації тут, даючи поради зі спілкуванням з американцями. Мені допомогли цінні поради про культурні відмінності та про те, як з ними боротися. Дякую, люба Наталі, за те, що допомогла мені знайти мою Любов.

Я бажаю всім, хто зараз шукає коханих, сміливо шукати своє щастя та знайти супутника життя. Бутік шлюбних послуг Наталі - правильний вибір для вас.

Фернандо

Я познайомився із Наталі 13 років тому. Я переконався, що її професійний персонал і вона дуже чесна та етична. Вони ясно і прозоро працюють, розповідаючи вам правду про потенційний вибір, хочете ви цього чи ні.

Її бізнес є унікальним порівняно з більшістю конкурентів в Україні, які в основному були стурбовані отриманням ваших грошей і казали Вам, що ви хочете почути, а не правду, боячись втратити прибуток, який вони могли б отримати від вас. Просили приймати рішення швидко, і саме тому більшість із них пішла, а Наталя залишилася.

Можу сказати нічого, крім подяки до неї, і ми зберігаємо нашу дружбу весь цей час.

Удачі, люба Наталі!

Джайрадж

Знайомий з Наталі вже 12 років, ми з нею хороші друзі. Я був у Києві 4 рази за 30 років, останній раз у липні-серпні приїзждав на 31 день.

Наталі - кваліфікований психолог, у неї впродовж багатьох років стабільний персонал, і її послуги безперечні. Від поїздок в аеропорт, допомоги в аренді готелів, квартир, послуг юристів, туристичних агентств та ресторанів - вона дійсно надає послуги «під ключ». Її дівчата проходять ретельний відбір, з хороших сімей і також щиро шукають свої половинки. Я громадянин США. Якщо Вам цікаво, напишіть мені, поділюсь додатковою інформацією

Дуглас

Я скористався послугами Наталі, коли шукав собі дівчину. Я завжди вважав Наталі професійною, знаючою та веселою. Навіть після того, як ми з моєю українською дівчиною одружилися, Наталі допомагала в організації нашої поїздки в Україну. Зустрітися і вийти заміж за когось із іншої країни завжди складно, але Наталі та її компанія полегшують цей шлях і справді допомагають у цьому процесі.

Ендрю

Перебуваючи у пошуку партнера та звернувшись до багатьох компаній в Україні, я переконався, що Наталі, безумовно, найкраща. Вона допомагала мені і тепер уже моїй дружині на кожному етапі. Було багато перешкод, які я вважав за неможливе подолати через культурні відмінності, але Наталі допомогла нам зрозуміти один одного набагато краще, ніж ми могли собі уявити, і це допомогло нашому шлюбу розвиватися. Через 5 років ми маємо двоє прекрасних дітей, і ми щасливіші, ніж будь-коли були. Навіть зараз ми звертаємося за порадою до Наталі, і без неї наше спільне життя було б неможливим.

 

Дякуємо, Наталі, за те, що уможливила все, що у нас є сьогодні.

Луї. Б. США
Зустріти ту єдину людину – непросте завдання, не кажучи вже про те, що ви намагаєтеся зробити це на міжнародному рівні (я – північноамериканець). Мої пошуки в Україні мали успіх, навіть незважаючи на мої дуже високі очікування. Я знаю, що без Наталі цього не сталося б. Вона провела мене через весь процес, крім того, що була метчмейкером, часом діяла як друг, експерт у предметній галузі та психолог. Я не дуже люблю писати відгуки, бо гадаю, що люди їм не довіряють. Але в цьому випадку я можу рекомендувати Наталі. Ось як сильно я ціную послуги, які вона мені надала.
 
Луї Б.
Rajib

I had an idea about Ukraine through my connection with my best friend from Ukraine but she just went to Ukraine once in last 23 years so she was not really connected with many people except some family members. I was always interested in Ukraine because I have travelled to close to 40 countries around the world and Ukraine was one of the places I wanted to visit. One night I was watching AlJazeera and it showed a documentary about Ukrainian women going to Palestine, About a samaritan community in Palestine, where they have more men than women ( 3 men for one woman)and getting married to Ukrainian women was a way of survival for these community! I was actually shocked and impressed, thinking to myself that women from Ukraine are not only beautiful but also kind and providing a lifeline to a people who would disappear most likely without their help!

 

And on the other hand, I live in North America ( Calgary, Canada to be precise) I’m not even asking my potential future wife to convert and obviously Canada has more to offer than a small place in the Middle East ( I mean I’m not trying to say Canada is better in every way but definitely bigger). In that video it actually showed a little sign hanging where it says marriagebynatalie.com and a phone number, so I wrote that info down and ended up calling her and talked briefly, Natalie mentioned about her YouTube channel which I watched a few times and learned one very valuable lesson that if I were to find someone who I felt a connection with and of course she also felt for me , do not waste time , take a leap of faith. I also watched other videos Natalie made and they helped me understand Ukrainian women better as well as learn how to build relations with a Ukrainian woman.

 

After a while I kinda forgot about the whole thing a little and one day I was talking to a friend of mine and he was mentioning to me that when will I get married and to whom? I was like yes, when I find a woman who I feel I’m truly attracted to! He was like where will you find this woman and my answer for some reason was ; Ukraine! Then he asked me how will I find a woman from Ukraine? I told him that there are marriage agencies and I didn’t tell him anything much but he took it upon himself and did some internet searching, sent me some links and ended up calling me back and let me know that I was right and there are many beautiful women from Ukraine through these agencies. I was shocked , again and looked through some pictures and profiles myself and one particular person really caught me eyes. I ended up contacting her , went to Lviv in January 2022 to see her and right after that the whole situation changed and all Ukrainians were offered special visa to Canada, my future bride applied and arrived in September 2022 and we ended up getting married in Feb 11 2023, we took our time a little to get to know each other before getting married but one thing i made sure that I was there for her.

 

I understood that she is taking a bigger chance on me by moving across the ocean to a new country and a new life so I need to do my part to make her feel comfortable, safe and cared for. I took care of her ticket, hotel stays in Warsaw for visa interview etc etc, I did all that unconditionally. There was no demand that when you come to Canada , you must marry me. I was more like , hey, even if I can help one person from Ukraine in their time of need, it’s my way of contributing positively. \

 

When I first went to see her in Lviv, I was also generous, women don’t like cheap men, this is particularly true with women from Ukraine , it’s not about money but more like the attitude ( just a piece of advice). After she came here, we did get to know each other, I proposed and she said yes, we stayed engaged for 5 months and got married recently. I can say without a doubt that she’s an amazing person, I talk to her mom, dad and grandma regularly. Family oriented people with great values.

 

I feel blessed and grateful, feels like this was meant be, destiny. I can’t emphasize enough about what a great country Ukraine is and the people are even greater, in January 2022 traveled through Lviv and Kyiv, I instantly liked the country, her people, food , culture everything. I do wish for the best for Ukraine and hopefully soon all the problems go away so she can flourish again and shine even brighter. Thank you, Natalie, for your YouTube videos and a lot of information about Ukrainian women that helped me create my family!

 

Rajib

 

slider-arrow-prev-mob
slider-arrow-next-mob