Метчмейкінг

Метчмейкінг
Замовте індивідуальну консультацію метчмейкера
200 USD
СПЛАТИТИ

Бесіда з метчмейкером

1 година індивідуальної консультації метчмейкера

вирішує такі питання:

  • Бесіда з метчмейкером Оксаною Кабанець
  • Індивідуальний аналіз досвіду особистих стосунків
  • Аналіз анкет жінок обраних чоловіком та відповіді на питання до обраних анкет.
  • Складання дієвого плану-стратегії для пошуку партнера
  • Оплачена сума поверненню не підлягає. Якщо ми з вами вирішимо сумісно працювати для пошуку Вашої пари, то ми врахуємо оплату за цю консультацію частиною будь-якого плану послуг. 

"Possible" - це бутік шлюбних послуг преміум-класу. Ми шукаємо тільки ваш особистий шлях до кохання. І створюємо ексклюзивну формулу, яка працює лише один раз: із вподобань, побажань, очікувань кожного конкретного чоловіка. І найважливіше те, що формула працює: ми знаходимо ЇЇ - не просто привабливу подругу для дозвілля, а жінку, з якою хочеться залишитись назавжди! 

Персональному метчмейкеру Наталі Коваль допомагає в цьому її професійна команда. 

Побажання клієнта - наявні та підсвідомі, справжні очікування від стосунків та хибні, замасковані невдалим досвідом. Якщо за роботу беруться наші психологи -- цей психологічний ребус точно будет вирішений. А далі - не обійтися без допомоги стилістів. Кілька професійних порад - і кожна зовнішня деталь працює лише на неповторний шарм і чоловіка, і жінки, яких ми знайшли одне для одного. Тому всі підготовлені так ретельно побачення проходять ідеально! Ми просто не даємо шансів випадковим нюансам, які могли б погубити тендітну “хімію”. А ви не витрачаєте ресурси (час, гроші, емоції) на “не тих” людей. Натомість  - розпочинаєте красиву історію кохання без розчарувань, роботи над помилками та марних надій. Історію кохання -- красиву з першого побачення!

 

Робота зі сватами
Готові почати нову історію кохання?
Додати консультацію