Персональна метчмейкінгова консультація Наталі Коваль.

Персональна метчмейкінгова консультація Наталі Коваль.
Замовити індивідуальну консультацію Наталі Коваль
250 USD
СПЛАТИТИ

Ми знайомі з цією дилемою і можемо її владнати. Наші численні клієнти-чоловіки переконалися в ефективності послуги коучингу відносин та перезавантаження своїх сердець перед початком нової історії кохання. Стає абсолютно можливо рухатись далі і створювати нові відносини без обтяження старими якорями. Ми підтримуємо наших клієнтів-мужчин у їх прагненні стати творцями свого щастя і починаємо з серії коучингових занять по взаємовідносинам. По-перше, чоловік розуміє причини неусвідомленої самодеструктивної поведінки. Далі він нарешті виривається з замкнутого кола старих моделей поведінки. Ми володіємо відмінним набором професійних інструментів, практичних завдань, багаторічним досвідом та сотнею рішень для кожного випадку. Чоловік позбавляється емоційного сміття, очищає свій розум від токсичних переконань, переосмислює, прощає і готується до нового життя і нового кохання.

Наша програма коучингу відносин допомагає перетворити болючий минулий досвід та спогади в силу для створення щасливого майбутнього!

Інтерв'ю з Наталією Коваль

1,5 годинна індивідуальної консультації метчмейкера вирішує такі питання:

     ♥ Наталі Коваль проводить індивідуальний аналіз досвіду ваших стосунків

     ♥ Пропозиції з покращення успіху знайомств   

     ♥ Демонстрація анкет жінок, що відповідають очікуванням клієнта

     ♥ Підбір кандидатур відповідно до ваших критеріїв пошуку: бажаного віку, наявності та бажання мати дітей та соціального статусу.

     ♥ Пропозиція ефективного плану пошуку пари

Після отримання оплати ми зв'яжемося з вами та заплануємо консультацію у найзручніший для вас час.

Оплачена сума поверненню не підлягає. Якщо ми з вами вирішимо сумісно працювати для пошуку Вашої пари, то ми врахуємо оплату за цю консультацію як частину будь-якого річного плану послуг.

 

 

Робота зі сватами
Готові почати нову історію кохання?
Додати консультацію