ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Дорога до любові вимощена передчуттям, романтикою, надією, інтригою і радістю зустрічі з чудовими людьми, з якими можна розділити життя!

Але подорож поодинці також може бути подорожжю фальстартів, тупиків, розчарувань і душевного болю. Тут, в бутіку Possible, ми витратили роки на пошук кращого шляху до любові. Ми подорожуємо разом з нашими клієнтами, направляючи їх повз пасток і стежимо за тим, щоб вони випробували все хвилювання від пошуку нової любові! Ось як ми це робимо:

Після того, як клієнти реєструються у нас і надають деякі основні особисті дані, ми переходимо до більш поглибленої консультації з підбору партнерів. Клієнти надають нам детальну інформацію про себе (вся ця інформація, звичайно, суворо конфіденційна), щоб ми могли зіставити їх з ідеальними можливими кандидатами для майбутніх відносин. Жінки проходять через той же процес, тому клієнти, яких ми представляємо один одному, вже будуть дуже хорошою потенційною парою.

Далі наші можливі майбутні партнери знайомляться онлайн. Ми можемо допомогти порадою щодо зав'язування відносин на відстані, але через деякий час клієнти зазвичай прагнуть вивести відносини на новий рівень і зустрітися особисто. Для поїздок в Україну клієнти з США, Австралії та Нової Зеландії повинні планувати залишитися приблизно на два тижні, щоб максимізувати шанси на успіх, в той час як ті, хто базується в Європі, можуть приїхати на один або кілька довгих вихідних.

Коли в Україні клієнти зустрічаються зі своїми улюбленими кандидатами – як правило, мінімум з п'ятьма дамами – і дійсно переконуються в кращих перспективах. Троє з чотирьох клієнтів знаходять собі пару вже в першій поїздці!

Після повернення додому, ми надаємо нашим клієнтам-чоловікам додаткову підтримку в підтримці відносин на відстані, але незмінно вони хочуть знову зустрітися зі своєю улюбленою дамою якомога швидше. Ми рекомендуємо їм відправитися в романтичну подорож, можливо, в рідне місто клієнта-чоловіка, якщо він живе в Європі, або в місце відпочинку, наприклад на Канарські або Карибські острови, для тих, хто проживає в Північній Америці. Головне - не місце, а час, щоб розвинути романтичний зв'язок.

Якщо все піде добре, наші клієнти почнуть планувати своє нове спільне життя. Наша команда професіоналів консультує їх з наступних важливих кроків, допомагає оформити візи нареченим і може організувати шлюбні церемонії в Україні, від невеликого приватного заходу до пишного сімейного торжества. Після цього наші клієнти починають ще одну авантюрну подорож-нове спільне життя, виявивши, що щастя дійсно можливо!