ЗНАЙТИ ДРУЖИНУ В УКРАЇНІ

Правила та умови

Цей документ є офіційною пропозицією (офертою) Фізичною особою підприємцем, Ідентифікаційний номер 28855202541,  Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців № 20660000000053404   від 06.06.2019р. яка здійснює діяльність під комерційним найменуванням шлюбна агенція "Matchmaking boutique by Natalie Koval POSSIBLE", що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Госпітальна 2, оф.23. 01001, Україна (Далі - POSSIBLE) надати шлюбні послуги особі, яка на момент укладення та дії договору є старшою 21 року, не перебуває у шлюбі, є овдовілою, чи не знаходяться в довготривалих стосунках (далі – Клієнт).

Згідно із положеннями ст. 633, 641 Цивільного кодексу України умови публічного договору є однаковими для всіх споживачів. 

Відповідно до ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, реєстрація Клієнта на web-сайті POSSIBLE.UA та подальша оплата є прийняттям пропозиції (акцептом) даної оферти та укладенням договору на умовах викладених нижче за текстом.

1. ПРЕАМБУЛА ТА ВСТУП

1.1 Укладенням договору оферти Клієнт підтверджує, що розуміє та погоджується дотримуватися правил та умов, які встановлюються POSSIBLE для ефективного надання послуг за договором.

1.2 Клієнт задля досягнення бажаної кінцевої мети договору – (наприклад укладення шлюбу між Клієнтом та жінкою, представленою від POSSIBLE )  підтверджує, що має намір працювати виключно з POSSIBLE для отримання шлюбних послуг в Україні та зобов’язується не співпрацювати з іншими шлюбними агенціями України, якщо тільки співпраця з ними не узгоджена між POSSIBLE та Клієнтом окремо.

1.3 Клієнт усвідомлює, що справжні стосунки можуть бути побудовані тільки на підставі взаємного вподобання та інтересу між чоловіком та жінкою. Укладенням договору Клієнт підтверджує розуміння того, що тільки сумісна праця  усіх учасників може посприяти досягненню успіху в бажаній кінцевій меті договору. Відповідно, Клієнт та POSSIBLE погоджуються сумісно брати участь у процесі знайомства.

1.4 Договір складено двома мовами: українською та англійською, що мають однакову юридичну силу.

 

POSSIBLE ТА КЛІЄНТ ПОГОДИЛИ:

 

2. ОБОВ’ЯЗКИ POSSIBLE

2.1 POSSIBLE надає Клієнту послуги відповідно до обраного клієнтом та узгодженого сторонами обсягу та вартості. 

2.2 Протягом дії договору, окрім визначеного сторонами обсягу послуг, POSSIBLE: 

2.2.1 інформує Клієнта про витрати, які виникли у процесі пошуку нареченої.

2.2.2 надає Клієнтові поради, професійні психологічні та підготовчі консультації, тести та можливість використовувати необхідний матеріал із особистої інформації про Клієнта.

2.2.3 надає необхідну інформацію для оформлення візи нареченої, реєстрації шлюбу в Україні або будь-яку іншу інформацію стосовно послуг за договором.

2.2.4 рекомендує до знайомства жінок-клієнток POSSIBLE, які подобаються Клієнту. При цьому, Клієнт розуміє та підтверджує що POSSIBLE не несе відповідальності за відмови жінок-клієнток POSSIBLE у зустрічі з Клієнтом та за неуспішну комунікацію між Клієнтом та жінками-клієнтками POSSIBLE.

2.2.5 надає Клієнту додаткову доступну інформацію про жінок-клієнток POSSIBLE, із якими Клієнт хоче познайомитися.

2.2.6 допомагає жінкам-клієнткам POSSIBLE, які живуть поза Києвом, в організації подорожі (за рахунок Клієнта) до Києва.

2.3 За необхідністю та за додаткову плату бронює апартаменти, готель, дозвілля, та інші місця за інтересами пари (наприклад між Клієнтом та жінкою, представленою від POSSIBLE )

2.4 За додаткову плату допомагає Клієнту в доставці подарунків, квітів, та іншого для жінок-клієнток POSSIBLE. Вартість та різноманіття подарунків описано на відповідні сторінці сайту POSSIBLE possible.ua.

3. ОБОВ’ЯЗКИ КЛІЄНТА

3.1 З метою якісного надання послуг POSSIBLE Клієнт зобов’язується вчасно надавати POSSIBLE тільки правдиву, точну та повну інформацію про себе. 

3.2 Клієнт гарантує, що на момент укладення договору йому виповнився 21 рік, він не перебуває у шлюбі або довготривалих стосунках.

3.3 Якщо Клієнт порушує умові співпраці, надання послуг за договором припиняється без права повернення коштів. Клієнт також зобов’язаний компенсувати POSSIBLE будь-які збитки та вартість втраченого часу.

3.4 Клієнт розуміє, що йому можуть знадобитися кілька подорожей до України для зустрічей з жінками-клієнтками POSSIBLE. 

POSSIBLE не несе відповідальності, якщо Клієнт з власної вини чи з залежних від нього обставин не зміг зустрітися з жінками-клієнтками так, як це було заплановано POSSIBLE, за винятком випадків спричинених виною POSSIBLE.

3.5 Клієнт несе повну відповідальність за наслідки своїх рішень та відносини з жінками, яких Клієнт зустрічає за допомогою POSSIBLE. В тому числі, але не обмежуючись Клієнт самостійно визначає розмір витрат під час зустрічей з жінками-клієнтками POSSIBLE та несе витрати на проживання та подорож до жінки-клієнтки POSSIBLE, яка проживає не в Києві. Також Клієнт оплачує подорож(і) до його країни або сумісні подорожі для жінки-клієнтки POSSIBLE та її дітей (якщо вони є).

3.6 Якщо Клієнт не може прийти на зустріч з жінкою вчасно та інформує про це POSSIBLE менше ніж на 120 хвилин до зустрічі, обов’язки POSSIBLE щодо надання послуги з організації зустрічі вважається виконаною

3.7 Клієнт, укладаючи договір, дає свою згоду на збір та використання POSSIBLE своїх персональних даних для цілей договору.

3.8 Клієнт приймає на себе зобов’язання не вчиняти будь які дії, що можуть негативно вплинути на честь, гідність та ділову репутацію POSSIBLE або будь-яких його співробітників, розуміючи, що за спричинену шкоду репутації POSSIBLE Клієнт буде зобов’язаний відшкодувати у повному обсязі як майнову так і не майнову (моральну) шкоду. 

4. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

4.1 Надання послуг за договором розпочинається з надання консультаційних послуг – проведення детальної особистої бесіди з представником POSSIBLE;

4.2 Для подальшого успішного надання послуг за договором Клієнт: 

4.2.1 заповнює анкети надані POSSIBLE із зазначенням в тому числі, але не обмежуючись: віку, опису способу життя, даних про здоров’я, сім’ю, нинішню життєву ситуацію, фінансовий статус, дітей від попереднього шлюбу/стосунків, а також будь-якої іншої інформації, яка може впливати на створення стосунків, безпеку та благополуччя стосунків із жінкою-клієнткою POSSIBLE;

4.2.2 надає копії свого дійсного паспорта [або водійських прав] копію свідоцтва про розлучення або інший документ, що підтверджує розлучення, якщо кліент був раніше одружений та вказує адресу реєстрації та проживання;

4.2.3 надає не менше чотирьох фотографій, зроблених протягом останніх шести місяців;

4.2.4. надає рекомендації або будь-яку іншу інформацію про себе, якщо вона є;

4.2.5. надає реалістичний та якомога повний опис бажаної супутниці;

4.3 Клієнт зобов'язується інформувати POSSIBLE про будь-які зміни в інформації про себе не пізніше ніж через 30 днів після того, як зміни виникли.

5. ПРОЦЕС ЗНАЙОМСТВА

5.1 Після проведення детальної особистої бесіди з представником POSSIBLE та виконання Клієнтом умов, зазначених у Розділі 4, POSSIBLE підбирає для нього потенційних жінок-кандидаток для зустрічей. Кінцевий список кандидатур жінок-клієнток POSSIBLE для особистих зустрічей Клієнт підтверджує самостійно.

5.2 POSSIBLE надає жінкам-клієнткам POSSIBLE інформацію про Клієнта, узгоджену з Клієнтом.

5.3 Знайомство відбувається тільки якщо жінка-клієнтка POSSIBLE погоджується зустрітися з Клієнтом. Час та місце зустрічі обираються за сумісною згодою POSSIBLE, Клієнта та жінки-клієнтки POSSIBLE.

5.4 Якщо жінка-клієнтка POSSIBLE не достатньо добре розмовляє англійською мовою, POSSIBLE надає послуги перекладача за додаткову оплату таких послуг. 

5.5 Рекомендовано, щоб перша зустріч Клієнта та жінки-клієнтки тривала від 60 до 120 хвилин в офісі POSSIBLE або в будь-якому іншому громадському місці, зручному для сторін. Тривалість зустрічі не обмежена, якщо вона відбувається поза офісом та залежить тільки від взаємної зацікавленості Клієнта та жінки-клієнтки POSSIBLE продовжувати спілкування.

5.6 Якщо у процесі знайомств Клієнт не обрав пару серед підібраних жінок-клієнток POSSIBLE протягом часу, визначеного сторонами, то Клієнт та POSSIBLE можуть продовжити виконання послуг знайомств, попередньо підписавши новий додаток до договору з додатковою вартістю та детальним описанням нового пакету послуг знайомств. При цьому кінцева сума успішного завершення договору зберігається.

5.7 При наданні Клієнту додаткових послуг з коучінгу та психологічних консультацій свахи, такі послуги оплачуються за ціною узгодженою сторонами.  

6. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

6.1 Вартість послуг POSSIBLE визначається в Євро, за поточним курсом НБУ на день оплати

6.2 Клієнт сплачує POSSIBLE обрані послуги, вартість яких узгоджується Сторонами, в українській гривні за поточним курсом НБУ на день оплати, шляхом внесення коштів на розрахунковий рахунок POSSIBLE або використовуючи платіжну систему запропоновану POSSIBLE.

6.3 Оплата за послуги здійснюються Клієнтом переважно авансовими платежами з моменту початку надання послуг POSSIBLE. 

6.4 Послуги вважаються наданими POSSIBLE належним чином та прийнятими Клієнтом у повному обсязі при відсутності обґрунтованих письмових заперечень протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту надання таких послуг.

6.5 Суми, сплачені Клієнтом за договором не підлягають поверненню.

6.6 Остання оплата за послуги POSSIBLE здійснюється протягом 30 днів з моменту офіційного одруження Клієнта з засватаною для нього жінкою запропонованою POSSIBLE.

7. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

7.1 Договір вступає в силу з моменту його укладення сторонами та припиняє свою дію після досягнення кінцевої мети його укладення або відмови сторони від подальшої співпраці за договором. Строк дії договору необмежений.

7.2 Тривалість кожної окремої послуги узгоджується сторонами окремо. 

7.3 У випадку, якщо Клієнт порушує умови договору, його дії загрожують життю, репутації та благополуччю жінки-клієнтки POSSIBLE або її дитини чи шкодять репутації POSSIBLE, POSSIBLE  має єдине право припинити дію цього договору.

7.4 Якщо будь-яка зі сторін хоче припинити дію договору, вона повинна проінформувати про це іншу сторону мінімум за 30 днів до такого завершення з зазначенням причин дострокового припинення дії договору.

7.5 Якщо дію договору припинено з ініціативи будь-якої із сторін і пізніше, Клієнт у будь який термін одружується із жінкою, представленою йому POSSIBLE то Клієнт погоджується заплатити POSSIBLE  гонорар, зазначений у Етапі 3 з оглядом на параграф 6.6, описаний вище, навіть якщо Договір було розірвано чи він припинив свій строк дії. 

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

8.1 POSSIBLE не надає будь-яких послуг, пов’язаних з сексом або послуг ескорт. 

8.2 POSSIBLE не контролює такі особливості учасників процесу сватання, як: різниця в віці більше 10 років, діти, проблеми з вагою, проблеми зі здоров’ям, фінансові труднощі, здібності говорити іноземною мовою. Відповідно, Клієнт повинен узгодити свої критерії пошуку з цими та іншими важливими для нього особливостями. 

8.3 POSSIBLE не несе відповідальності за будь-які подарунки, які Клієнт дарує жінці-клієнтці POSSIBLE або гроші, які він дає їй, реалізуючи свої власні бажання або свою власну волю.

8.4 POSSIBLE залишає за собою право без пояснення відмовляти у співпраці будь-якій особі. 

8.5 Не дивлячись на те, що POSSIBLE докладає усіх зусиль у знайомстві клієнтів згідно з їхніми особистісними характеристиками та побажаннями, POSSIBLE не гарантує, що клієнтки-жінки POSSIBLE, представлені Клієнту дійсно йому підійдуть та їхнє знайомство завершиться довготривалими стосунками або одруженням. Щоб уникнути сумнівів, відповідальність за створення будь-яких відносин залишається за Клієнтом та жінкою-клієнткою POSSIBLE. 

8.6 Сторони звільняються від відповідальності за повне чи часткове невиконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання буде наслідком обставин непереборної сили (форс-мажор).

8.7 Відповідальність POSSIBLE за договором за будь-які збитки, претензії чи витрати, які випливають із договору не може перевищувати вартість договору.

8.8 Послуги Клієнту за договором є персоналізованими та індивідуальними та не можуть бути передані будь-якій іншій особі. Клієнт визнає, що будь-яка спроба або фактична передача послуг призведе до негайного припинення договору без повернення грошей за будь-які невикористані послуги.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1 Вся особиста інформація, отримана від Клієнта є конфіденційною та використовується тільки для надання послуг за договором. Дані про Клієнта не передаються стороннім особам, компаніям або організаціям за виключенням випадків, коли це необхідне для виконання договору, прямо передбачено законодавством України або попередньо узгоджено з Клієнтом. 

9.2 Інформація, що передається Клієнту в рамках договорі від POSSIBLE або клієнток-жінок POSSIBLE є суворо конфіденційною. Клієнт не має права розголошувати особисту інформацію про жінок-клієнток POSSIBLE без попередньої письмової домовленості з ними. Клієнт не має права використовувати особисту інформацію про жінок-клієнток POSSIBLE з будь-якою метою, яка не відноситься до послуг за договором. Клієнт повинен усвідомлювати, що розголошення конфіденційної інформації про жінок-клієнтів POSSIBLE без попередньої їх на це письмової згоди, може бути кримінально-карним злочином за законами України, або тягнути іншу, встановлену законодавством відповідальність, що ймовірно буде мати своїм наслідком – встановлений судом чи іншим компетентним органом обов’язок Клієнта відшкодувати всю спричинену шкоду як матеріальну, так і не матеріальну (моральну).

9.3. Вся інформація про зустрічі Клієнта, що відбуваються в рамках договору (в тому числі, але не обмежуючись – їх кількість, тривалість та інше) є суворо конфіденційною інформацією і не розголошуються третім особам ні Клієнтом, ні POSSIBLE.

9.4 Сторони докладають найкращих зусиль поважати конфіденційність та законну обробку усіх персональних даних відповідно до чинного законодавства України та будь якої чинної юрисдикції . Кожна із сторін буде особисто відповідальна як єдиний контролер даних за обробку персональних даних у зв'язку з виконанням даного договору.

9.5 Стаття 9 цього договору про конфіденційність персональних даних матиме юридичну силу та залишатиметься чинною незалежно від виконання інших статей договору або його припинення. 

10. ЮРИСДИКЦІЯ

10.1 Договір укладено згідно з положеннями чинного законодавства України. 

10.2 Всі розбіжності і спори, які можуть виникнути за договором, вирішуватимуться шляхом переговорів між сторонами. При неможливості вирішення суперечок шляхом переговорів, сторони передають їх на розгляд до судових органів відповідача, при цьому сторона зобов’язана попередньо звернутися до іншої із письмовою претензією в порядку досудового врегулювання спору.

10.3 При відмові Клієнта вчасно оплачувати послуги POSSIBLE за договором, POSSIBLE має право на відшкодовування спричиненою такою відмовою шкоди за юрисдикцією місця проживання Клієнта. У цьому випадку усі витрати, пов’язані з веденням такої справи за місцем проживання Клієнта, у тому числі витрати на адвокатів, перекладачів, їх відрядження та проживання, будуть стягнуті за рахунок Клієнта.

РЕКВІЗИТИ “POSSIBLE”

Фізична особа підприємець Коваль Наталія Олексіївна, (Ідентифікаційний номер 2855202541 ), Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців № 2 066 000 0000 053404 від 06.06.2019 р., місце реєстрації: м. Київ, вул. Братиславська 4,  135. 

 

IBAN: UA 80 300528 0000026003455069424

26003455069424 

в Філії розрахунковий центр АТ «ОТП Банк», м. Київ, МФО 300528