ПРАВИЛА POSSIBLE

Правила POSSIBLE

Якщо ви вирішили створити сім'ю з іноземцем і довірити Наталі Коваль допомогу в пошуці вашого майбутнього чоловіка і коханого, ми просимо вас ознайомитися з нашими правилами і умовами співпраці, щоб наша робота була легкою, приємною і головне - результативною.

Загальні правила:

• POSSIBLE надає шлюбні послуги знайомств з метою створення сім'ї. Ми орієнтуємося виключно на створення міцних серйозних стосунків, тому важливо, щоб наші цілі збігалися з самого початку.

• Всі клієнти, які звертаються до нас, повинні підтвердити, що вони не перебувають ні в серйозних відносинах, ні в шлюбі (факт розлучення при необхідності).

• Бутік шлюбних послуг Наталі Коваль "Possible" завжди діє в інтересах клієнтів, якщо це не суперечить чинному законодавству України, не займається фіктивними шлюбами і наданням послуг сексуального характеру. Ми - за щирі відносини і непідробні почуття. Зустрічі організовуються тільки за взаємною згодою обох сторін.

• Бутік шлюбних послуг Наталі Коваль "Possible" не несе відповідальності за недостовірну, неповну або несвоєчасну інформацію, надану клієнтами, яка може вплинути на прийняття рішення (стан здоров'я, достаток, імміграційні правила і т.п.).

• Відповідальність за прийняття рішень щодо особистого життя клієнтів несуть самі клієнти. Також бутік шлюбних послуг Наталі Коваль "Possible" не відповідає за наслідки, пов'язані з інтимним життям клієнтів.

• Бутік шлюбних послуг Наталі Коваль "Possible" надає повну підтримку в процесі оформлення документів для зустрічі з чоловіком за межами України, але не несе відповідальності за можливі відмови посольствами у відкритті віз.

Правила взаємодії:

• Вся інформація, яку ми отримаємо від вас, залишиться конфіденційною і буде використовуватися тільки для представлення ваших інтересів. Розміщення інформації на сайті POSSIBLE.UA здійснюється з вашого особистого згоди. Будь ласка, повідомляйте нам про зміни вашої адреси, контактних номерів телефонів або сімейного стану, кольору волосся, появу нових дітей чи про суттєві зміни у зовнішності.

• З метою збільшення можливостей знайомств бутік шлюбних послуг Наталі Коваль "Possible" може запропонувати розмістити ваші фото і анкетні дані в бази даних інших шлюбних агенцій. Ми можемо передати лише фото та анкетні дані, але ні в якому разі не ваші контакти. Лише ви будете вирішувати після особистого знайомства з чоловіком-клієнтом партнерської агенції чи давати йому ваш персональний контакт.

• Бутік шлюбних послуг Наталі Коваль "Possible" створює зручні ресурси для комунікації з клієнтами: група в месенджері, спілкування на Facebook, email-розсилка. Участь для вас виключно добровільна. Увага! Якщо в Facebook ви отримуєте запит на дружбу з контакт-листа Наталі Коваль або пропозицію зустрічі від незнайомого чоловіка, то таке спілкування не є послугою "Possible" , і ми просимо вас негайно повідомити про порушення правил з боку чоловіка. Ваша безпека - наш пріоритет!

• Ви завжди можете звернутися до Наталі Коваль за консультацією або додатковою інформацією, і ми будемо раді допомогти, якщо питання входить у нашу компетенцію. Але всі рішення щодо побудови відносин з чоловіком ви приймаєте самостійно.

Умови ефективної співпраці::

• Приймайте до уваги рекомендації досвідчених фахівців "Possible" .

• Розкажіть про рівень своєї зацікавленості в представлених на розгляд кандидатів-чоловіків. Це допоможе нам знайти для вас дійсно хорошу пару.

• Будьте на зв'язку або заздалегідь повідомляйте про час, коли з вами зручніше зв'язуватися, а коли ви перебуваєте поза зоною доступу.

• Обновляйте ваші фото не рідше ніж кожні 6 місяців. Удосконалюйтеся, змінюйтеся й не соромтеся показати це світу.

• Приходьте на всі запропоновані зустрічі як мінімум для розвитку навичок спілкування з чоловіками іншої культури.

• Приходьте на зустріч вчасно, а в разі запізнення попередьте заздалегідь. Якщо обставини склалися так, що ви не можете бути присутніми, повідомте про це "Possible" не пізніше, ніж за 2 години до призначеного часу.

• Приходьте на побачення з чоловіком одна, без подруг, друзів, батьків або дітей. На зустрічі може бути присутнім представник "Possible" , якщо цього потребує ситуація, про що ми повідомимо вас заздалегідь. Ресторан для проведення зустрічі вибирається чоловіком або рекомендується "Possible" .

• Після зустрічі протягом доби розкажіть нам про рівень зацікавленості в продовженні знайомства з чоловіком, з яким ви побували на побаченні, і про ваше бажання зустрітися повторно.

• Передавайте до "Possible" всі питання, що виникають з бронюванням квартири, послугами таксі або організацією будь-яких інших послуг, пов'язаних з подорожжю клієнта-чоловіка на зустріч з вами. Вам не потрібно про це турбуватися - це в нашій компетенції.

• Повідомляйте нас про суттєві етапи у ваших відносинах (поїздки, знайомства з друзями та батьками, розлади у стосунках і т.д.) - це допоможе нам дбати про вашу безпеку, поліпшити комунікацію і ефективно працювати над успішним продовженням вашого знайомства.

• Якщо поїздка клієнтки на зустріч до чоловіка за межами України планувалася без інформування "Possible" , то ні "Possible" , ні Наталі Коваль особисто не зможуть вам допомогти, якщо буде в цьому потреба.

У разі недотримання перерахованих правил, неправомірних дій стосовно інших клієнтів "Possible" , а також в разі викриття клієнток в шахрайстві, наявності фото на порносайтах або сайтах ескорт-послуг ми будемо змушені припинити нашу співпрацю.

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ВИДИ ЧЛЕНСТВА ПРАВИЛА НАШІ ПОСЛУГИ ВДАЛI ФОТО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ