ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ

Як щасливо вийти заміж за іноземця?

Ви тут, а значить everything is POSSIBLE!

Щоб ми допомогли вам знайти коханого чоловіка і майбутнього чоловіка, запрошуємо зареєструватися вже сьогодні і довірити себе персонально Наталі Коваль і досвіду її команди.

З чого почати шлях до мрії?

• Заповніть реєстраційну форму на сайті. Якщо у вас виникли будь-які питання - сміливо телефонуйте нам в робочий час, будемо раді поспілкуватися особисто.

• Далі вас чекає консультація з психологом. Нам важливо точно скласти психологічний портрет, щоб знайти вам по-справжньому ідеальну пару! Якщо ви живете за межами Києва, для вашої зручності ми організуємо сесію онлайн, адже результат роботи нашого бутіка шлюбних послуг безпосередньо залежить від того, як добре ми знаємо наших клієнток-жінок.

• Запорука успіху - ефектна фотосесія, яка розкриє вас як особистість і підкреслить всі ваші достоїнства. Ми повністю беремо на себе організацію фотозйомки для вашого портфоліо. Ви будете сяяти!

• Після цього ваша анкета з'являється в закритій базі анкет "Possible". Наталі особисто презентуватиме вашу анкету чоловікам-клієнтам, які вам підходять на думку професіонала.

Швидше за все ваша половинка не знайдеться миттєво, і це - абсолютно нормально, може пройти кілька місяців поки з'явиться достойний вашої уваги кандидат, адже любов «не терпить суєти». Але як тільки той самий чоловік з'явиться на горизонті - ви...

... підете з ним на побачення особисто, або на відео побачення онлайн! Сильна риса "Possible" - індивідуальний підхід до реальних знайомств і особистих зустрічей з перспективними чоловіками без виснажуючого листування. Якщо ви живете в іншому місті України, чоловік може приїхати у ваше місто, або організує вашу зустріч у Києві. Ну а далі все у ваших руках - від того, наскільки ви серйозні і активні, повністю залежить кінцевий результат. Рекомендуємо вам ходити на всі побачення, щоб краще розуміти менталітет іноземців, практикуватися в спілкуванні англійською та просто отримувати задоволення від уваги чоловіків.

• Після побачення нам важливо отримати від вас зворотній зв'язок, щоб розуміти, що ми на правильному шляху.

• Раз на місяць ми запрошуємо вас безкоштовно взяти участь в спеціальному speaking club для дівчат, де ми не просто практикуємо англійську, а вчимося правильної комунікації і розбираємо цікаві питання що стосуються знайомств з іноземцями. Розкажіть на speaking club про ваші інтереси, захоплення, мрії - і це допоможе нам краще пізнати вас, а значить і зрозуміти, хто вам підходить.

• Наша трансформаційна гра «Купідон» допомагає дівчатам усвідомити свою цінність і правильно подати її чоловікові, що допоможе на шляху до справжньої любові і шлюбу. Ми не розкриваємо всіх карт, але розповімо вам про неї на особистій консультації!

• Наталі Коваль підтримує постійний зв'язок з усіма клієнтами та клієнтками. Але якщо ви хочете, щоб Наталі супроводжувала вас особисто, і ваш пошук став більш ефективним і швидким завдяки її особистому супроводу, ми пропонуємо обрати для себе статус «Пріоритет»

До речі, до переліку послуг пріоритетної клієнтки включені особиста консультація стиліста, індивідуальна фотосесія, а також участь у трансформаційній грі «Купідон».

Повний перелік наших пропозицій для базової клієнтки і всі переваги пріоритетного статусу ви можете переглянути за посиланням

Довгоочікувана зустріч з вашою любов'ю відбудеться зовсім скоро, якщо ви зробите перший крок і зареєструєтесь

Щасливий шлюб - це POSSIBLE!

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ВИДИ ЧЛЕНСТВА ПРАВИЛА НАШІ ПОСЛУГИ ВДАЛI ФОТО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ